"Koło fortuny" i żenada roku? Pytanie o imię Bogusława Lindy [WIDEO]

Wojciech Kozicki
04.05.2018  09:57
koło fortuny wpadka Rafał Brzozowski
koło fortuny wpadka Rafał Brzozowski Fot: Youtube.com/teleMaras

Rafał Brzozowski próbował go nawet sparodiować.

„Koło fortuny” w TVP 2. Kolejna wpadka w teleturnieju. Jeszcze nie opadły emocje po tym jak zaśpiewał w nim Rafał Brzozowski, a w internecie ponownie się zagotowało. Tym razem w rundzie 4. uczestnicy nie mogli przypomnieć sobie imienia znanego aktora. Jeśli Bogusław Linda to oglądał, musiał być w szoku. 

Jak podaje radiozet.pl, zawodnicy odkrywali litery w kategorii aktor. Wydedukowali, że chodziło o Lindę, ale nie mogli przypomnieć sobie imienia. Pani Agnieszka odpowiedziała, że był to Bolesław, a kolejna zawodniczka udzieliła odpowiedzi "Bronisław Linda".

Jeden z zawodników poprosił o odsłonięcie kolejnej litery. Wybrał „Z”. W końcu panią Agnieszkę olśniło. Po wyczerpującej walce padła wreszcie prawidłowa odpowiedź.

"Koło fortuny" i wysokość wygranych

Internauci skrytykowali poziom wiedzy uczestników teleturnieju. W komentarzach posypały się nawet wyzwiska i wulgaryzmy. Niektórzy zwrócili uwagę na niskie wygrane. Ich zdaniem uczestnikom nie zwracają się nawet koszty podróży.

„Przepraszamy, panie Bogusławie” – powiedział prowadzący Rafał Brzozowski. Przy okazji postanowił wykazać się poczuciem humoru i spróbował sparodiować legendarnego aktora. Efekt nie jest trudny do przewidzenia.

 "Koło fortuny" i wpadka z Bogusławem Lindą:

Zagłosuj

Jak ma na imię Bogusław Linda?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze