Wiadomo, ile zarabia Filip Chajzer. Kwota zwala z nóg

Magdalena Barszczak
02.03.2018  14:14
Wyciekły zarobki Filipa Chajzera. Każe sobie słono płacić
Wyciekły zarobki Filipa Chajzera. Każe sobie słono płacić Fot: East News

"Bierze tylko najwyższe stawki".

Filip Chajzer to jedna z najlepiej zarabiających osób w polskim show-biznesie. Zaczynał jako reporter miejski, aż w końcu trafił do TVN-u, gdzie spełnia się jako prezenter i showman. Magazyn "Press" przyjrzał się karierze ulubieńca internautów i jego stawkom.

Orłem w szkole nigdy nie był. Zawsze lepiej mówił, niż pisał. Na maturze miał tylko jedną piątkę - z historii. Ustny egzamin z języka polskiego zdał na czwórkę, z pisemnego dostał już tylko trójkę.

Naukę rozpoczął w zwykłym liceum na warszawskim Ursynowie, lecz rodzice przenieśli go do prywatnej szkoły, bo w publicznej koledzy ze starszych klas mu dokuczali za znane nazwisko - informuje magazyn.

Filip Chajzer
Filip Chajzer Fot: Reporter

Szokujące kwoty

Chciał zostać aktorem, ale w poszedł w ślady ojca. Zapisał się na staż w "Super Expressie". Potem było "Życie Warszawy" i "Newsweek", aż w końcu trafił do radia i telewizji. Teraz słynie z reportaży w "Dzień Dobry TVN", które wywołują wzruszenie i zaskoczenie internautów. Jest także prowadzącym nowego programu "Hipnoza"

Chajzer stworzył też markę odzieżową "Taka akcja", produkującą ubrania z zabawnymi nadrukami i kultowymi symbolami, m.in. sławnym maluchem.

To jednak nie praca dziennikarza ani przedsiębiorcy przynosi mu największe zyski, a prowadzenie imprez. Jak donosi "Press", 33-latek wybiera tylko najwyższe stawki

Przeciętne wynagrodzenie za poprowadzenie eventu to 5-10 tysięcy złotych. Filip Chajzer negocjacje zaczyna od 20-30 tysięcy - mówił "Pressowi" znajomy Chajzera.

Nawet jego ojciec nie rozumie, dlaczego Filip nie zgadza się na poprowadzenie za mniejsze pieniądze nawet jakiejś bardziej prestiżowej imprezy. W tym biznesie to standard, jednak nie dla Filipa - dodał.

Warto dodać, że menadżerką Filipa Chajzera jest jego partnerka Małgorzata Walczak, była dziennikarka TVP Info. 

Filip Chajzer o walce z hejterami:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Co myślisz o zarobkach Filipa Chajzera?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze