Planuje wyjść za grę Tetris, bo nie wyszło jej z kalkulatorem. Zdradza sekrety związku

Karol Decka
10.01.2018  17:25
Planuje wyjść za grę Tetris, bo nie wyszło jej z kalkulatorem. Zdradza sekrety związku
Planuje wyjść za grę Tetris, bo nie wyszło jej z kalkulatorem. Zdradza sekrety związku Fot: YouTube.com/Inside Edition

Tę parę łączy niecodzienna więź, którą chcą podzielić się ze światem.

Noorul Mahjabeen Hassan obwieściła światu, że zamierza wyjść za popularną grę Tetris. Mieszkanka Florydy w Stanach Zjednoczonych zdecydowała się na ten krok po tym, jak zakończyła swoją relację z kalkulatorem. To nie żart. Amerykanka naprawdę chcę wejść w związek z nośnikiem danych.

Chcę otwarcie mówić o tym, że poślubiłam Tetris i mieć prawdziwą ceremonię zaślubin z przyjaciółmi. Chciałabym, aby każdy na niej był. Uważam, że oficjalnym potwierdzeniem mojego uczucia byłoby powiedzenie „Kocham Cię” i chcę to udowodnić nazywając się Panią Tetris – powiedziała dziewczyna w wywiadzie. (odditycentral.com)

Jak podaje metro.co.uk, 20-latka „spotykała się” z kalkulatorem o imieniu Pierre przez wiele miesięcy, ale w trakcie ich wspólnych zabaw urządzenie uległo zniszczeniu. Podczas czyszczenia, matematyczny przyrząd przestał działać, a kobieta nie mogła pozwolić sobie na jego wymianę. Jej zdaniem, to nie byłoby już to samo.

Noorul Mahjabeen Hassan
Noorul Mahjabeen Hassan Fot: @HurricanesRSexy/Twitter

Wielki ślub tuż po studiach

Ceremonia zaślubin ma odbyć się po ukończeniu studiów. Noorul „umawia się” z Tetris już od września 2016 roku, więc ich związek ma już kilkuletni staż. Dziewczyna zdradziła, że potrafi spędzać z grą nawet 12 godzin dziennie, nie odrywając się od Game Boy’a. Zwieńczeniem pięknej relacji ma być ślub.

Jak oni to robią? Czy Game Boy liczy się jako kochanek? Dlaczego akurat Tetris? Te i wiele innych pytań pozostaną raczej bez odpowiedzi. Jak dotąd, Hassan nigdy nie związała się z przedstawicielem swojego gatunku, od zawsze interesowały ją wyłącznie przedmioty. Przez lata podkochiwała się w oscyloskopie, zanim poznała Pierre’a.

Pożądanie seksualne do obiektów nie jest nowym zjawiskiem. Pisaliśmy już o przypadku kobiety, która wyszła za żyrandol.

Zobacz materiał wideo z młodą parą:

Przeczytaj więcej
Komentarze