Wypadek w cyrku. Akrobata zginął na oczach widowni [WIDEO]

Wojciech Kozicki
19.03.2018  10:41
Wypadek i śmierć w cyrku
Wypadek i śmierć w cyrku Fot: Instagram.com/yannarnophoto

W sieci opublikowano film z momentu tragedii.

17 marca w kanadyjskim cyrku Cirque du Soleil doszło do tragedii. Występ w Tampie na Florydzie okazał się ostatnim dla jednego z akrobatów. Członek grupy Volta spadł z 4 metrów. Jak podaje telegraph.co.uk, to kolejny śmiertelny wypadek w cyrku Cirque du Soleil.

Ta tragedia to dla nas szok. Nie sądziliśmy, że artyście z takim stażem może przytrafić się coś takiego – powiedział dyrektor cyrku Daniel Lamarre. (telegraph.co.uk)

Kilka godzin przed występem francuski akrobata Yann Arnaud opublikował post na Instagramie. Poinformował w nim, że był podekscytowany nowym pokazem i włożył w niego mnóstwo pracy. Nie mógł się doczekać zaprezentowania go przed publicznością.

Kolejny wypadek w cyrku

Arnaud występował od 15 lat. Wydawało się, że performerowi z takim stażem nic nie może się stać. Jednak podczas pokazu coś poszło nie tak. Na oczach widowni 38-latek spadł z taśm podwieszonych pod sufitem i uderzył z impetem o ziemię. Lekarzom nie udało się go uratować.

Cirque du Soleil może już mówić o czarnej serii. To trzecia śmierć w cyrku w ciągu 34 lat jego istnienia. W 2013 roku podczas występu zginął akrobata. W 2016 roku podnośnik teleskopowy zmiażdżył syna założyciela cyrku.

Śmiertelny wypadek w cyrku Cirque du Soleil:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy lubisz chodzić do cyrku?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze