Ostatnie selfie. Spadł z diabelskiego młyna [WIDEO]

Wojciech Kozicki
29.06.2018  12:56
wypadek film wesołe miasteczko diabelski młyn Rosja
wypadek film wesołe miasteczko diabelski młyn Rosja Fot: Youtube.com/Телеканал 360

W sieci pojawił się makabryczny film z tragedii w wesołym miasteczku.

Selfie i zdobywanie lajków w mediach społecznościowych to dla niektórych priorytet. Chcą być popularni jak gwiazdy na Facebooku i Instagramie, nawet jeśli przypłacą to zdrowiem lub życiem. Dowodem na to jest pewien Rosjanin. Zrobił zdjęcie życia, być może ostatnie.

Jak podaje RT.com, w Irkucku w Rosji (Syberia) doszło do wypadku. Mężczyzna wybrał się ze znajomymi do wesołego miasteczka. Zauważył ogromny zamknięty diabelski młyn. Wydawało mu się to idealne miejsce na najlepsze selfie. Wspiął się z kolegami na 50-metrową konstrukcję, by zrobić idealne zdjęcie. Zastępca burmistrza Irkucka Vladimir Prelovski potwierdził, że "kaskader" był pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ TEŻ: Nastolatki i dramatyczne selfie na torach

Tragedia w wesołym miasteczku

W sieci opublikowano makabryczny film z wypadku. Rosjanin stracił równowagę i spadł z diabelskiego młyna. Podczas lotu odbijał się od metalowych elementów konstrukcji jak kukła.

Trafił do szpitala. Jest w stanie krytycznym i walczy o życie. Gdy dojdzie do siebie, może dostać karę za korzystanie z nieczynnego urządzenia. Wobec jego przyjaciół już wszczęto postępowanie.

ZOBACZ TEŻ: „Ostateczne selfie”. Nowa gra zbiera śmiertelne żniwo

Rosja to stan umysłu?

Rosjanie mają najwyraźniej skłonność do ryzyka. W 2017 roku głośno było o mężczyźnie, który zrobił selfie z granatem. Dla efektu wyjął z niego zawleczkę. Wybuch granatu rozerwał jego ciało na strzępy. Kilku Rosjan zjadło także dynamit do wódki, bo myśleli, że to parówki

ZOBACZ TEŻ: Awaria w wesołym miasteczku. Ludzie latali w powietrzu jak kukły

Rosjanin, selfie i wypadek w wesołym miasteczku:

Zagłosuj

Masz odwagę wsiąść na diabelski młyn?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze