Polski youtuber oskarżany o pedofilię. Miał namawiać dzieci do obnażania się [WIDEO]

Wojciech Kozicki
26.03.2018  14:52
Youtuber Gural i podejrzenie pedofilii
Youtuber Gural i podejrzenie pedofilii Fot: East News/Pawel Wisniewski, Facebook.com/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

"Powinni mu teraz zdrowo kufer przetrzepać".

Youtuber Gural prowadził w internecie m.in czaty i streamy. Jak podaje radiozet.pl, podczas jednego z nich namawiał dzieci do obnażania się i usług seksualnych za pieniądze. 

Serwis onet.pl poinformował, że youtubera prawdopodobnie czekają go konsekwencje prawne. Sprawą zajęła się wielkopolska policja.

Sprawą zajmują się policjanci z Poznania. Na razie tylko tyle możemy powiedzieć. Możliwe, że więcej informacji będziemy mogli przekazać, kiedy zakończą się nasze działania – powiedział podkom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji w rozmowie z serwisem onet.pl.

Jedną z jego ofiar jest 13-letnia dziewczynka. Przekonywał ją, że rozmawiali „na prywatnym”. Tymczasem transmisję oglądali widzowie. Chciał, by dziecko rozebrało się przed kamerą. 

Do akcji wkroczyli także inni youtuberzy tacy jak np. Sylwester Wardęga. Użytkownicy sieci nazwali Gurala „pedofilem”. Aferę nagłośnił również Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Opublikował wideo, którego nie powinny oglądać osoby wrażliwe.

Youtuber Gural oskarżany o pedofilię

Internauci krytykują Gurala za kontrowersyjne treści. Niektórzy życzą mu, aby "pedofil" padł ofiarą przemocy seksualnej. Nie brakuje jednak osób, które stają w jego obronie. Krytykują jego widzów, którzy obrócili się przeciwko niemu.

Ch*j mu w d*pę, je*any pedofil. Teraz to ciebie wydymają, śmieciu – grozi Kamil. (facebook.com/Polaki)

No i prawidłowo, powinni mu teraz zdrowo kufer przetrzepać – sugeruje Mateusz. (facebook.com/Polaki)

Teraz nawet do roznoszenia ulotek go nie przyjmą – twierdzi Cham i Prostak. (youtube.com/Shoty YT)

Mądrze napisał do osób, które go oglądały na streamach. Wcześniej im nic nie przeszkadzało, a nagle większość jego widowni go opluła – uważa Gapciuu. (youtube.com/Shoty YT)

Gural skomentował aferę w mediach społecznościowych. Jego zdaniem zwycięstwo odnieśli „fałszywi ludzie”. Skrytykował ludzi, dla których nagrywał, ponieważ jego zdaniem porzucili go i zaatakowali. Przeprosił także za zaistniałą sytuację. 

ZOBACZ TEŻ: Jak słuchać muzyki z YouTube w tle? Poradnik bez dodatkowych aplikacji

Zagłosuj

Czy oglądałeś Gurala w internecie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze