Kierowcy zablokowali S1. Stali pod wiaduktem, by przeczekać deszcz [WIDEO]

Wojciech Kozicki
25.05.2018  09:51
bielskie drogi kierowcy deszcz gwad wiadukt s1 droga ekspresowa
bielskie drogi kierowcy deszcz gwad wiadukt s1 droga ekspresowa Fot: Facebook.com/Bielskie Drogi

"Pokażcie mi gdzie jest kur*a policja do wpier*olenia tym osłom mandatów".

Polscy kierowcy unikają jeżdżenia podczas deszczu. Jak poinformowały Bielskie Drogi na swoim profilu na Facebooku, w okolicy „zakrętu idiotów” na ekspresówce S1 doszło do niebezpiecznej sytuacji.Kierowcy zatrzymali się pod wiaduktem, by przeczekać deszcz i grad. Zablokowali w ten sposób  drogę.

Polskie drogi i warunki atmosferyczne

Internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Apelują, by surowo karać takie osoby.

Nie wiem jakim samolubnym gnojem trzeba być, żeby zablokować drogę z powodu gradu. Inni mogą stać, byle jeden buc się schował – oburzył się Henryk. (facebook.com/Bielskie Drogi)

Dobrze, że nie wpadli na pomysł, żeby zawrócić, bo 2 kilometry wcześniej nie lało – napisał Jacek. (facebook.com/Bielskie Drogi)

To jakiś nowy narodowy sport? Proponuję za coś takiego karę jak za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Polecam im wozić namiot albo kołdrę – sugeruje Emil TV – na tropie absurdów. (facebook.com/Bielskie Drogi)

Jakby doszło do karambolu, to byście narzekali, że się nie zatrzymali? Widoczność 5 metrów to jak mają jechać? – pyta Paweł. (facebook.com/Bielskie Drogi)

Pokażcie mi gdzie jest kur*a policja do wpier*olenia tym osłom mandatów – denerwuje się Rene. (facebook.com/Bielskie Drogi)

To nie pierwszy przypadek na polskich drogach, gdy kierowcy „chowają się” przed deszczem. Na początku maja zrobili sobie parking na środku autostrady A2 z powodu opadów.

ZOBACZ TEŻ: Zmiana przepisów drogowych w Polsce. Posypią się mandaty

Bielsko-Biała, "zakręt idiotów" i kierowcy pod wiaduktem:

Zagłosuj

Czy kierowcy powinni zatrzymać się w czasie deszczu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze