Żadna nie chciała z nim tańczyć. Teraz Popek grozi: „Wylecisz w powietrze”

Magdalena Kulej
12.02.2018  11:07
Żadna nie chciała z nim tańczyć. Teraz Popek grozi: „Wylecisz w powietrze”
Żadna nie chciała z nim tańczyć. Teraz Popek grozi: „Wylecisz w powietrze” Fot: instagram.com / @popek_oficjalnie, @janja_lesar

Janji pozostały już tylko tygodnie. 

Kontrowersyjny artysta przygotowuje się do ósmej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” i nie daje o tym fakcie zapomnieć. Po tym, jak ze wspólnych pląsów z tym sympatycznym raperem zrezygnowały już dwie tancerki, na placu boju pozostała dzielna Janja Lesar.

Nagraniem tanecznych kroków tej dwójki pochwalił się w sieci sam Popek. Wszystko wskazuje więc na to, że Janja jest jedyną tancerką, która nie boi się rapera. Jak to mówią, do trzech razy sztuka.

Tymczasem to właśnie w stronę Janji kierowane są największe groźby. Jak podaje plotek.pl, Popek opublikował na swoim Instagramie film z przestrogą dla tancerki.

W odpowiedzi na wszystkie doniesienia prasowe, mówię to do mojej trzeciej partnerki z "Tańca z gwiazdami". Jeżeli nie nauczysz mnie tanga, wylecisz w powietrze - powiedział. (instagram.com / @popek_oficjalnie)

Oczywiście groźby Popka mają podłoże żartobliwe. Janja sama „dała lajka” pod wideo z wybuchowym wyznaniem rapera. Jeśli jednak zrobiła to dla zachowania pozorów, musi pamiętać, że zegar tyka nieubłaganie.

Para postawi stopy na telewizyjnym parkiecie 2 marca. Na naukę tanga pozostały już tylko 3 tygodnie. 

Zagłosuj

Czy Janja wytrzyma z Popkiem?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze