Chciała sprawdzić, skąd ataki histerii u synka. Zamontowała kamerę, by podejrzeć nianię

Magdalena Barszczak
21.02.2018  15:04
Zamontowała kamerę w pokoju synka. Opiekunka znęcała się nad dzieckiem
Zamontowała kamerę w pokoju synka. Opiekunka znęcała się nad dzieckiem Fot: Youtube.com/Россия 24

Prawda była szokująca.

Rosjanka z Nieftiejuganska była zaniepokojona zachowaniem 8-miesięcznego synka. Niemowlę coraz częściej dostawało ataków histerii. Kobieta postanowiła przeprowadzić małe śledztwo. W tym celu zainstalowała w pokoju malca kamerę - informuje URA.ru.

26-latka chciała sprawdzić, czy pod jej nieobecność z niemowlęciem dzieje się coś niedobrego. Niestety nie myliła się. Dwa tygodnie wcześniej matka zatrudniła nianię do opieki nad chłopcem. Ta nie zachowywała się jak typowa opiekunka.

31-latka, która miała troszczyć się o maleństwo, sama stanowiła dla niego zagrożenie. Na filmie z ukrytej kamery widać, jak kobieta potrząsa bezbronnym dzieckiem i bije je po twarzy. Tylko dlatego, że odmówiło jedzenia.

Zamontowała kamerę w pokoju synka. Opiekunka znęcała się nad dzieckiem
Zamontowała kamerę w pokoju synka. Opiekunka znęcała się nad dzieckiem Fot: Youtube.com/Россия 24

Incydent wydarzył się 14 grudnia, ale dopiero teraz zakończono śledztwo w sprawie wyrodnej niani. Usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem i oczekuje na proces. Grozi jej 10 lat więzienia.

Równie przerażającą scenę zarejestrowała kamera monitoringu w Chinach. Opiekunka znęcała się nad małym chłopcem w windzie. Gdy tylko straciła z oczu swoją chlebodawczynię, zaczęła okładać malca pięściami po brzuchu. Agresorka trafiła w ręce policji zaraz po tym, jak matka obejrzała nagranie.

Zamontowała kamerę w pokoju synka. Opiekunka znęcała się nad dzieckiem:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Byłeś kiedyś świadkiem przemocy wobec dziecka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze