Zamówił skrzydełka z KFC w Polsce. Znalazł w nich coś obrzydliwego

Wojciech Kozicki
14.06.2018  12:25
skrzydełka kurczak KFC zamówienie menu pióra
skrzydełka kurczak KFC zamówienie menu pióra Fot: Twitter.com

Nie miał wątpliwości, że naprawdę były to skrzydełka z kurczaka...

Jedzenie z KFC z niechcianymi "dodatkami"? Jeden z klientów fast foodu w Polsce zamówił skrzydełka na wynos z tej restauracji. Na pewno nie miał wątpliwości, że były z kurczaka, bo znalazł w nich pióra.

Portal finanse.wp.pl. twierdzi, że otrzymał wiadomość od klienta KFC z Dolnego Śląska. Skandal miał wydarzyć się w Lubinie.

Witam w miejscowości Lubin w KFC które znajduje się w galerii zakupiłem kurczaka w domu po rozpakowaniu okazało się że w panierce znajduję się pióra odechciało mi się jeść całość musiałem wyrzucić do śmieci – napisał oburzony klient KFC. (finanse.wp.pl)

Portal napisał do firmy AmRest, czyli polskiego franczyzobiorcy KFC. Spółka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty związane z piórami w jedzeniu.

ZOBACZ TEŻ: Antykoncepcyjny dżem porzeczkowy. Klient znalazł w nim…

Przykro nam, że nasz Gość otrzymał produkt niespełniający w pełni standardów. Chcę podkreślić, iż posiłki w KFC przygotowywane są ze świeżego mięsa kurczaka, pochodzącego od certyfikowanych dostawców w Polsce. Tym bardziej poważnie traktujemy tego typu zgłoszenie i zależy nam na rozwiązaniu sprawy. Zawsze uwzględniamy reklamację dotyczącą jakości produktu, dokonując jego wymiany, zwrotu gotówki bądź oferując zaproszenie na darmowy posiłek. Wszelkie uwagi należy zgłaszać bezpośrednio do kierownika restauracji. Jeśli natomiast zamówienie zostało dokonane na wynos lub w dostawie, wówczas reklamacji można dokonać na infolinii lub mailowo za pośrednictwem naszego Biura Obsługi Klienta. Również i w tym przypadku zachęcamy naszego Gościa do zgłoszenia tej sytuacji poprzez któryś z wyżej wymienionych kanałów – odpisał Adrian Wnęk z biura prasowego spółki. (finanse.wp.pl)

To nie pierwszy raz, gdy KFC w Polsce ma problem z „dodatkami” w jedzeniu. W 2017 roku klient KFC we Wrocławiu przy ulicy Bardzkiej otrzymał „zestaw powiększony”, gdy zamówił qurrito. Gdyby je zjadł, na pewno nie mógłby narzekać na brak żelaza w diecie. Znalazł śrubę w jedzeniu. Niektórzy internauci zarzucili mu, że sam umieścił przedmiot w posiłku.

ZOBACZ TEŻ: Zobacz co dzieje się z jedzeniem, gdy siada na nim mucha. Obrzydliwe WIDEO

kfc afera pióra skrzydełka z kurczaka
kfc afera pióra skrzydełka z kurczaka Fot: Twitter.com
Zagłosuj

KFC czy McDonald's?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze