Gwiazdor MMA aresztowany. Policja pokazała WIDEO z zatrzymania

Wojciech Kozicki
02.11.2018  14:20
Legendarny zawodnik MMA i walka z policją podczas aresztowania - Stephen Bonnar pokonany
Legendarny zawodnik MMA i walka z policją podczas aresztowania - Stephen Bonnar pokonany Fot: Youtube.com/MMAFightingonSBN

Zawodnik MMA zatrzymany przez policję. Stawiał opór. W sieci opublikowano wideo z zatrzymania. Członek galerii sław UFC Stephen Bonnar został aresztowany za jadę po pijanemu. Postawiono mu już nawet zarzuty, ale przebywa na wolności.

Czerwony cadillac CTS wzbudził zainteresowanie kierowców. Policja otrzymała wiele telefonów z doniesieniami, że autostradą I-15 (Nevada) mógł poruszać się kierowca na podwójnym gazie. Samochód pędził z prędkością ponad 100 kilometrów na godzinę i zmieniał pasy jak szalony.

Jak podaje mmafighting.com, kierowcy zmusili podejrzanego do zjechania na pobocze. Na miejsce przybyli policjanci i zobaczyli, że za kierownicą siedział emerytowany zawodnik Stephen Bonnar. Ciężko to jednak nazwać siedzeniem. Na filmie z zatrzymania widać, że jest ledwo przytomny.

Funkcjonariusze musieli siłą wyciągać 41-latka z samochodu. Gdy się obudził, utrudniał pracę funkcjonariuszy. Odpowie więc nie tylko za jazdę po pijanemu i narażenie na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Usłyszał dodatkowo zarzut za stawianie oporu podczas aresztowania.

ZOBACZ TEŻ: Polski raper aresztowany. Może trafić do więzienia na 12 lat

Gwiazdor MMA Stephen Bonnar aresztowany - pijany sportowiec za kółkiem:

Przeczytaj więcej
Komentarze