"Wesele za milion" u Martyniuka. Król disco polo dał luksusowy prezent [WIDEO]

Wojciech Kozicki
09.10.2018  16:05
Zenon Martyniuk z żoną na weselu syna
Zenon Martyniuk z żoną na weselu syna Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Ślub, huczne wesele i grube koperty. Pojawili się też złodzieje. Lider zespołu Akcent nie oszczędzał, ale sporo pieniędzy się zwróciło. Zdjęcia i wideo trafiły do sieci.

Daniel Martyniuk i Ewelina 6 października urządzili ślub i huczne wesele. Zenon Martyniuk żeniąc jedynego syna, pieniędzy nie oszczędzał. Jak podaje pomponik.pl, ceremonia zaślubin odbyła się w kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża w Grabówce koło Białegostoku. 

ZOBACZ TEŻ: Rząd bierze się za nowożeńców. Urzędy skarbowe kontrolują wesela

Wesele za milion na Podlasiu

Wesel u Martyniuka było iście królewskie. Zaproszono 250 gości. Zaprezentowano pokaz gotowania na żywo. Zaśpiewał m.in. Radek Liszewski z zespołu Weekend. W pewnym momencie za mikrofon chwycił sam lider zespołu Akcent Zenon Martyniuk.

Prezenty weselne i koperty

Jak podaje portal „Super Express”, nowożeńcy otrzymali czarnego mercedesa AMG klasy C za 450 tys. złotych. Ile dać w kopercie na ślubie u Martyników? Podobno kwoty w hotelu Lipowy Most w Supraślu zaczynały się od 2 tys. złotych. SE.pl podejrzewa, że w sumie w kopertach mogło być nawet 300 tys. złotych.

Być może Martyniuk wkrótce będzie miał kolejną okazję do świętowania. Jak podaje rmf.fm, żona Daniela jest podobno w ciąży.

Ślub, wesele i złodzieje

Nie obyło się jednak bez problemów. Jak informuje SE.pl, ktoś próbował włamać się do domu Martyniuków. Złodzieje próbowali nawiercać otwory w ścianie przy oknie tarasowym. Nic jednak nie zginęło.

Poprawiny i atrakcje

Jak podaje gwiazdy.wp.pl, w niedzielę odbyły się poprawiny. Jedną z atrakcji było karaoke. Nie zabrakło także szwedzkiego bufetu.

Zenek Martyniuk śpiewa na weselu syna:

Wesele syna Zenka Martyniuka:

Przeczytaj więcej
Komentarze