Jasnowidz Jackowski przewidział, że będzie zima. Wie, kiedy spadnie śnieg

Wojciech Kozicki
09.10.2018  10:28
Jasnowidz Krzysztof Jackowski
Jasnowidz Krzysztof Jackowski Fot: East News/Wojciech Strozyk/REPORTER

Zima 2018/2019 nadchodzi, długoterminowa prognoza pogody już jest. Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję. Wie, kiedy nastąpi pierwszy atak zimy i kiedy spadnie pierwszy śnieg. Przewidział też, jaka będzie pogoda w listopadzie.

Poszukiwania pytona z Warszawy zakończyły się porażką, wąż celebryta nie żyje, chociaż Krzysztof Jackowski twierdził, że znał miejsce jego pobytu. Przewiedział też na początku 2018 roku, że przyjdzie wiosna. „Super Express” opublikował jego kolejne wizje meteorologiczne.

ZOBACZ TEŻ:  Jackowski i informacje o pytonie

Zima 2018/2019 - prognoza pogody

Jak powiedział jasnowidz z Człuchowa, październik do połowy, a może nawet do 22 dnia miesiąca, będzie ciepły. Później nastąpi załamanie pogody i pojawi się pierwszy śnieg. Listopad będzie deszczowy i mokry, chodź trafią się słoneczne dni.

Grudzień 2018/2019

Grudzień zacznie się w moim odczuciu w miarę ciepło, ale wtedy doświadczymy też pierwszego poważnego ataku zimy. Wydaje mi się, że w okresie między 15 a 24 grudnia może padać obfcie śnieg i chwycić tęgi mróz. Po okresie świątecznym zima nieco odpuści – powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski. (se.pl)

Ostrej zimy należy spodziewać się w styczniu i lutym. Co gorsza, zapowiada się jedna z najostrzejszych zim od wielu lat. Jackowski ostrzega, że trzeba spodziewać się nawet… ostrych mrozów.

Polska upadnie i rozpad Unii Europejskiej

Sam Jasnowidz chwali się wysoką skutecznością swoich przepowiedni. Warto jednak przypomnieć jego mroczne wizje z 2011 roku. Na łamach „Super Expressu” ostrzegał, że Polska upadnie, „kraj posypie się w posadach”. Zapowiedział dotkliwy i bolesny upadek gospodarczy, a Polska w niedługim czasie miała skończyć jak Grecja. Przewiedział również nagły rozpad Unii Europejskiej. Zarządzające nią osoby miały już wówczas przygotowywać tajne plany rozwiązania UE.

Ataki terrorystyczne w Europie

W 2011 roku miał wizje i przewidywał zamachy terrorystyczne w Europie.

To będzie w Europie. Wieżowiec, jacyś ludzie w nim uwięzieni. Zdarzenie związane z terroryzmem, o którym będzie bardzo głośno – ostrzegał Jackowski.

ZOBACZ TEŻ: Kometa w kształcie czaszki leci do Ziemi. Jackowski wie, czy będzie koniec świata

winter is coming
Przeczytaj więcej
Komentarze