„Kraina lodu” jest w Polsce. Ściągają tam tłumy turystów

Magdalena Kulej
08.03.2018  09:48
Lodospady
Lodospady Fot: instagram.com / @bartek_231

Nie wszyscy ją szanują.

W tym roku wodospad w Rudawce Rymanowskiej zamarzł widowiskowo. Turyści z całego kraju zjeżdżają się na Podkarpacie, by na własne oczy zobaczyć spektakularne lodospady.

Jak podaje radiozet.pl, zdjęcia zamarzniętych wodospadów opublikowała na swoim profilu na Facebooku "Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie".

Ależ piękne zdjęcia, lodospady wspaniałe, jestem pod wrażeniem i pomyśleć że już nadciąga ich kres – pisze Teresa. (facebook.com / @RDLPkrosno)

Mapa
Mapa Fot: Google Maps

Ci, którzy planują odwiedzić polską „krainę lodu” faktycznie muszą się spieszyć. Wolnym krokiem zbliża się wiosna, a lodospady przekształcą się wkrótce w wodospady. Niestety internauci zwracają uwagę, że nie wszyscy takie cuda natury potrafią uszanować.

Strasznie dużo ludzi, ale zachowania... Zwróciłam uwagę dziewczynce lat 12 która tłukła "sopel", bo chciała na pamiątkę, a jej matka na to, że to przecież dziecko, nic złego nie robi, a ja jestem dziwna... – napisała jedna z internautek. (facebook.com / @Podkarpacie)

To takie dziwne, że należy uczyć, że na niektóre rzeczy można tylko patrzeć, a nie zabierać je na pamiątkę, niszcząc przy okazji coś co jest piękne – dodała. (facebook.com / @Podkarpacie)

Lodospady w Rudawce Rymanowskiej wzbudzają zachwyt  i są niezwykle wdzięcznym obiektem do fotografowania. Zachwyceni internauci swoimi zdjęciami dzielą się w sieci.

Zobacz spektakularne zdjęcia internautów z Rudawki Rymanowskiej:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze