Znalazł coś obrzydliwego w soku. Marka już się tłumaczy

Magdalena Kulej
25.06.2018  13:50
Znalazł coś obrzydliwego w soku. Marka już się tłumaczy
Znalazł coś obrzydliwego w soku. Marka już się tłumaczy Fot: youtube.com/Multimedia LIVE

Internauci przyznają, że już nigdy więcej nie sięgną po napój w kartonie. 

Pewien mężczyzna z Johannesburga opublikował w sieci nagranie, na którym na żywo otwierał przed widzami karton z podejrzanym sokiem owocowym. Jak się okazało, w środku było coś, po czym już raczej nigdy więcej nie sięgnie po napój z kartonu.

Sprawa dotyczy soku wieloowocowego marki Liqui, a opisuje ją Times Live. Jak podaje portal, klient zdecydował się na rozcięcie kartonu, gdy w szklance zauważył „dziwne grudki”. Odkrycie nie należało do najprzyjemniejszych, bo w opakowaniu pływała tajemnicza kremowa, szara masa, której być tam nie powinno.

To musi być jakiś grzyb. Miękki, ale bez zapachu. Nigdy więcej nie kupię już tego soku – powiedział klient. (timeslive.co.za)

ZOBACZ TAKŻE: Znalazła coś obrzydliwego w soku Caprio 

Data ważności produktu jeszcze nie minęła, nie dziwi więc oburzenie mężczyzny i internautów. To obrzydliwe. Firma powinna się tłumaczyć – piszą.

I faktycznie przedstawiciele marki Liqui szybko zabrali głos w sprawie. Jak mówią, są w bezpośrednim kontakcie z klientem, a próbka została już poddana badaniom laboratoryjnym. Mimo oskarżeń proszą klientów o spokój i zapewniają, że wszystkie produkty firmy są bezpieczne.

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiają się głosy kolejnych niezadowolonych klientów, którzy w swoich sokach również mieli znaleźć podobną obrzydliwą substancję. Firma wciąż bada sprawę.

ZOBACZ TAKŻE: Robaki w jedzeniu z McDonald's? Klient ostrzega przed bułkami 

Zagłosuj

Jakie soki pijesz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze