Znalazła TO w polskim soku. "Teraz wiem, dlaczego mój syn zwracał"

Magdalena Kulej
04.04.2018  13:49
Sok Caprio
Sok Caprio Fot: East News, facebook.com / Katarzyna Oueslati

Producent się tłumaczy.

W polskim mediach społecznościowych krąży niepokojący wpis pani Katarzyny. Kobieta przekonuje, że w kartonie popularnego napoju znalazła coś obrzydliwego.

Jak relacjonuje, kupiła sok Caprio, by podać go swoim dzieciom. W trakcie nalewania zatkał się jednak otwór. Pani Katarzyna była przekonana, że to fragment kartonowego wnętrza i śmiało rozcięła opakowanie. To, co znalazła w środku, przyprawia o mdłości.

ZOBACZ TAKŻEChciała zrobić sobie drinka. W kartonie po soku znalazła TO. "Obiekt miał oko" 

Kobieta spojrzała jeszcze na datę przydatności do spożycia, ale nie myliła się. Sok był ważny jeszcze przez kilka miesięcy. Jak twierdzi, wyjaśnia to późniejsze dolegliwości jej dzieci.

Już teraz wiem, dlaczego mój syn zwracał. Dziś pojawiła się dziwna wysypka na jego rękach i wysoka gorączka od 2 dni!Nadal jestem w ogromnym szoku i przerażeniu. Jak mogłam podać taki syf dzieciom (1,5 roku i 11 lat). Zaufałam producentowi, jak każda matka czy klient!– relacjonuje pani Katarzyna. (facebook.com / Katarzyna Oueslati)

Internauci nie kryją oburzenia. Post udostępniło już ponad 50 tys. osób. Odkrycie nazywają obrzydliwym, a panią Katarzynę zachęcają do zażądania odszkodowania. Ta natychmiast poinformowała o sprawie producenta.

Producent soku Caprio komentuje 

Dorota Liszka, rzecznik prasowy firmy Maspex, zapewniła w rozmowie z "Wirtualną Polską", że rozpoczęto już działania wyjaśniające sprawę.

Natychmiast podjęliśmy działania wyjaśniające i jednocześnie skontaktowaliśmy się z Panią zgłaszającą reklamację w celu uzyskania wszelkich dalszych informacji. Z naszych wstępnych ustaleń możemy przypuszczać, że w produkcie znajduje się pleśń – powiedziała Liszka. (wp.pl)

Rzeczniczka podkreśla, że sprawa dotyczy jednego przypadku. Firma nie odnotowała w ostatnim czasie podobnych zgłoszeń.

ZOBACZ TAKŻE: Zachorował po wypiciu piwa. Nie miał pojęcia, co pływało w puszce

Zagłosuj

Pijesz soki z kartonu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze