Odebrano dziecko znanej blogerce. "Zdechnij, szmato, w cierpieniach"

Wojciech Kozicki
17.10.2018  15:31
Polska blogerka straciła dziecko
Polska blogerka straciła dziecko Fot: Instagram.com

Blogerka jest oskarżona o maltretowanie 2-letniej córki. Twierdzi, że mąż "ukradł jej dziecko". Do sieci trafiło szokujące nagranie, jak odzywała się do córki.

Rozprawa jeszcze nie została zakończona, ale jak podaje „Fakt”, kobieta „nie będzie dalej znęcać się nad swoją córką”. Sąd zdecydował, że 2-letnia Nelia na razie znajdzie się pod opieką swojego ojca Mariusza. Wyrok zostanie wydany za kilka miesięcy.

Oliwia P. prowadziła profil na Instagramie i promowała swoją twarzą produkty dla dzieci i matek. Jej mąż przez kilkanaście miesięcy nagrywał, jak znęcała się nad dzieckiem, aż w końcu postanowił z nim odejść.

Blogerka parentingowa oskarżyła go o porwanie córki, więc nagrania ujrzały światło dzienne. Miała mu powiedzieć, że byłaby w stanie popełnić samobójstwo i przy okazji zabić Nelę. Internauci zarzucają mężczyźnie, że tak długo nie reagował na cierpienie dziecka.

Zdechnij, szmato, w cierpieniach. Jeba*a, kur*a, śmieć. Wypierda*aj do ojca!” – krzyczała oskarżona do swojej córeczki. (fakt.pl)

Córka była wtedy "na cycku" i nie chciała do mnie iść. Nelia miała 5 miesięcy i nie poradziłbym sobie z nią. Trafiłaby do domu dziecka – usprawiedliwiał się ojciec. (pudelek.pl)

Oliwia P. w programie „Uwaga” powiedziała, że mąż ją okłamał i zdradzał, a ona chciała być „bogata jak jej koleżanki”. Była od niego uzależniona finansowo. Czuła się zmanipulowana, bo namówił ją na dziecko oraz ślub. Twierdzi, że jej „dziecko zostało ukradzione”, a mąż się nad nią znęcał.

Polska blogerka znęcała się nad dzieckiem:

Przeczytaj więcej
Komentarze