Kopnął psa. Właściciel brutalnie go za to zamordował

Wojciech Kozicki
07.09.2018  14:17
policja zabił za psa
policja zabił za psa Fot: Policja.gov.pl

Policja znalazła zmasakrowane zwłoki. Teraz morderca zostanie ukarany.

Znęcanie się nad zwierzętami może mieć przykre konsekwencje. Przekonał się o tym mężczyzna w Wodzisławiu. W poniedziałek rano jego zwłoki znaleziono w strumyku przy ulicy Skrzyszowskiej. 55-letni Marek J. został brutalnie zamordowany.

W poniedziałek rano na ulicy Skrzyszowskiej znalezione zostały zwłoki mieszkańca Wodzisławia Śląskiego. Na miejsce skierowano grupę operacyjno-śledczą. Kryminalni z wodzisławskiej komendy rozpoczęli czynności śledcze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim – można przeczytać na stronie internetowej śląskiej policji.

Sekcja zwłok

Jak podaje „Fakt”, okazało się, że kopnął psa swojego kolegi podczas libacji alkoholowej w budynku socjalnym. Ten zmasakrował mu głowę młotkiem. Sekcja zwłok wykazała, że wielokrotnie otrzymał cios w potylicę.

Podczas suto zakrapianej imprezy, między lokatorami doszło do ostrej wymiany zdań. Chodziło o psa zabitego mężczyzny. Miał on pretensje do sąsiada o to, w jaki sposób ten go traktuje. 55-latek uderzył kompana, a tamten nie pozostał obojętny, sięgając po młotek. Zadał nim co najmniej kilka ciosów w głowę. Sprawca zaczął następnie zacierać ślady, zabierając zwłoki z budynku. Do pomocy zawołał sąsiada. Razem zanieśli martwego mężczyznę do pobliskiego strumienia, gdzie go zostawili – podaje śląska policja na swojej stronie internetowej.

Marek C. wraz z kolegą zanieśli zwłoki nad strumień i razem zatarli ślady. Zostali jednak zatrzymani. Śląska policja podaje, że Marek C. może dostać dożywocie, a jego kompan może spędzić w więzieniu 5 lat.

ZOBACZ TEŻ: Pedofil chciał porwać dziecko. Pogryzł go pies

Zagłosuj

Czy dożywocie to w tym przypadku sprawiedliwa kara?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze