Zrabował sklep metodą „na węża”. Ten film podbija internet

Magdalena Kulej
21.06.2018  16:33
Zrabował sklep metodą „na węża”. Ten film podbija internet
Zrabował sklep metodą „na węża”. Ten film podbija internet Fot: Youtube.com / Smoking Glass

Policjanci byli w szoku.

Film z monitoringu, na którym widać złodzieja poruszającego się w dość nieprzeciętny sposób bije w sieci rekordy popularności. Sami właściciele zrabowanego sklepu i wezwani na miejsce funkcjonariusze przyznają: czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

Jak donosi lokalny portal chron.com, policja udostępniła nagranie z kradzieży, do jakiej doszło w sobotę rano w trafice w Houston. Widać na nim, jak do sklepu, przez jedyne nieokratowane okienko, dostał się nieproszony mężczyzna.

By uniknąć wykrycia przez detektor ruchu, postanawia dotrzeć do kasy, czołgając się po podłodze. Po około 20 minutach sapania i pełzania udaje mu się wykraść to, po co przyszedł. Ostatecznie jego łupem padły e-papierosy warte 700 dolarów, 100 dolarów z kasy i sama kasa warta 135 dolarów. Co więcej, złodziejaszek spowodował też straty w wysokości 750 dolarów podczas próby dostania się do lokalu.

Właściciel sklepu liczy, że z pomocą internautów uda mu się odzyskać skradziony towar i pieniądze, a mężczyznę spotka sprawiedliwość. Internauci z kolei są pełni podziwu poświęcenia i sprawności fizycznej mężczyzny i dopytują, czy to metoda na węża czy na syrena

ZOBACZ TAKŻE: Skradziono najdroższą wódkę świata 

Złodziej okrada sklep "na węża":

Zagłosuj

Zdarzyło ci się coś kiedyś ukraść?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze