Zwiastun filmu „Plagi Breslau” już jest! Vega, Kożuchowska i zabójczy koń [WIDEO]

Wojciech Kozicki
05.09.2018  19:37
patryk vega plagi breslau kożuchowska zwiastun
patryk vega plagi breslau kożuchowska zwiastun Fot: Youtube.com/Patryk Vega

Zapowiada się brutalny kryminał. Będzie ostry jak "Botoks" i "Kobiety mafii"?

Zwiastun filmu „Plagi Breslau” został opublikowany, a Patryk Vega znów szokuje. Trailer reżyserski bez cenzury można obejrzeć na Facebooku reżysera. Co ciekawe, nie ma w nim seksu, nie pojawiła się żadna scena erotyczna. Może to być zaskoczenie dla fanów Patryka Vegi.

„Plagi Breslau” – obsada

W roli głównej występuje Małgorzata Kożuchowska. Towarzyszą jej m.in. Andrzej Grabowski i Tomasz „Strachu”. Oświeciński, znany z takich filmów jak „Pitbull”, „Botoks” i „Kobiety mafii”.

Premiera filmu wyznaczona jest na grudzień 2018 roku. Ukaże się na platformie Showmax. Sądząc po zwiastunie, film będzie brutalny. Pokazano m.in. scenę z biegnącym koniem, który tratuje ludzi. Tomasz Oświeciński (Bronson) prawdopodobnie zostanie ciężko ranny i będą to obrażenia poważniejsze, niż podczas walki KSW.

„Plagi Breslau” – fabuła

Akcja filmu rozgrywa się we Wrocławiu. Małgorzata Kożuchowska (Helena Ruś) jako twarda policjantka musi rozwiązać zagadkę brutalnych zabójstw. Pomaga jej będzie Daria Widawska jako profilerka CBŚP. Czy będzie to najlepszy polski kryminał?

ZOBACZ TEŻ: Patryk Vega i nowy "Pitbull". Tytuł to "Królowa chuliganów"

Zagłosuj

Czy Patryk Vega powinien wrócić do Pitbulla?

Liczba głosów:

Plagi Breslau – zwiastun reżyserski bez cenzury

Przeczytaj więcej
Komentarze