Rzeka wyrzuciła dziwne zwierzę. Twierdzą, że to potwór z Loch Ness

Wojciech Kozicki
20.03.2018  10:39
Potwór z Loch Ness
Potwór z Loch Ness Fot: Facebook.com/GAFollowers - Everything Georgia

"To jest mały smok".

Jeff Warren i jego syn 16 marca podróżowali łódką u wybrzeży Gruzji. Nagle dostrzegli na brzegu ciało martwego zwierzęcia. Odpędzili mewy wyjadające wnętrzności i chwycili za kamerę. Internauci twierdzą, że mógł to być potwór z Loch Ness lub mityczny Altamaha-ha.

Jak podaje savannahnow.com, początkowo Warren sądził, że znalazł martwą fokę. Po chwili doszedł do wniosku, że te zwierzęta nie mają tak długiej szyi i małej głowy. Truchło bardziej przypominało prehistorycznego wodnego gada plezjozaura.

potwór z Loch Ness
potwór z Loch Ness Fot: Mary Evans Picture Library / East News

Morskie potwory

Użytkownicy sieci mają różne teorie na temat tajemniczego zwierzęcia. Prześcigają się w niezwykłych pomysłach. Pojawiły się komentarze, że mógł to być Altamaha-ha, który według legend żyje w rzece Altamaha. Celeste Berry Peters twierdzi, że to mogła być żyrafa.

Moim zdaniem to węgorz, który zjadł coś zbyt dużego, zdechł, a fale wyrzuciły go na brzeg – twierdzi Rachel Bailey. (facebook.com/11Alive)

To jest przecież plątanina wodorostów – uważa Sam Barron. (facebook.com/11Alive)

To na pewno jest plezjozaur – sądzi Gina N Ron Barth. (facebook.com/11Alive)

Moim zdaniem to jest mały smok – napisał Omar Montaque. (facebook.com/11Alive)

Głos w sprawie zabrała profesor Tara Cox z Savannah State University. Jej zdaniem to rekin. Ciała tych ryb na pewnym etapie rozkładu wyglądają jak „morskie potwory”. Potwierdzili to również eksperci z którymi konsultował się Warren. Jego syn woli wierzyć, że znaleźli bestię z głębin. W przyszłości chce zostać biologiem morskim.

Znaleźli dziwne stworzenie w Gruzji:

Zagłosuj

Co twoim zdaniem znaleziono w Gruzji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze