Chajzer kończy z Vizirem. Wiadomo, kto go zastąpi

Wojciech Kozicki
10.07.2018  14:21
Zygmunt Chajzer spot Vizir
Zygmunt Chajzer spot Vizir Fot: Youtube.com

Koniec kontraktu. Proszki będzie reklamować gwiazda programów kulinarnych.

Filip Chajzer ma ojca legendę. Zygmunt Chajzer prowadził wiadomości TVP, teleturniej „Idź na całość”, a także jest dziennikarzem radiowym. Od 14 lat pojawia się w reklamach produktów Vizir, głównie proszków do prania. Ten etap jego kariery dobiegł jednak końca i nie będzie już „twarzą środków czyszczących”.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat – oświadczyła menadżer ds. komunikacji w Procter&Gamble, Mariola Mirek. (radiozet.pl)

Nowa kampania marki Vizir (kapsułki czyszczące) rusza już w lipcu. W telewizyjnych reklamach widzowie zobaczą jurorkę takich programów jak „Master Chef” i „Master Chef Junior”. Współpracę z Vizirem jako ambasadorka rozpoczęła Anna Starmach.

Mariola Mirek jest zdania, że pasja związana z gotowaniem wymaga również świetnych rezultatów prania. Ma nadzieję, że wspólnie „zainspirują do odkrywania nowych smaków bez obaw o plamy”. 

Życzymy pani Annie sukcesów i mamy nadzieję, że nie da plamy.

Zagłosuj

Czy Anna Starmach godnie zastapi Chajzera?

Liczba głosów:

Zygmunt Chajzer i reklama proszku Vizir:

Przeczytaj więcej
Komentarze