Żywy Ken pokazał 4 litery. Przez kontrowersyjne zdjęcia grozi mu własny ojciec

Magdalena Kulej
18.04.2018  12:33
Rodrigo Alves
Rodrigo Alves Fot: facebook.com/rodrigo.alves

Rodrigo jest załamany. 

Rodrido Alves, znany tez jako Żywy Ken, przyznał w jednym z wywiadów, że przechodzi dramat. Jego ojciec zagroził, że go wydziedziczy.

Jak podaje metro.co.uk, wszystkiemu winne są ostatnie wypowiedzi 34-latka i publikowane zdjęcia. Ken, który nie tak dawno usunął 4 żebra i przyniósł je do telewizji, teraz wyznał, że w jego najbliższych planach dotyczących wyglądu jest m.in. zmiana płci.

ZOBACZ TAKŻE: „Żywy Ken” chce zmienić płeć. Ma poważny powód

Nie rzucał słów na wiatr. Kilka dni później przedstawił światu Jessikę – swoje alter ego. Na razie to tylko charakteryzacja, ale wystarczyło, by zirytować ojca gwiazdora.

ken
ken Fot: instagram.com/rodrigoalvesuk

Ojciec zadzwonił do mnie i pytał ze wściekłością w głosie, co się ze mną dzieje. Powiedział, że posunąłem się za daleko – wyznał Ken.

Powiedziałem mu, że jestem i od lat byłem niezależną jednostką. On odpowiedział, że jeżeli dalej będę ubierać się jak kobieta, wykluczy mnie z testamentu.

Jak wyjaśnił, jego rodzice to właściciele sieci supermarketów w Brazylii. Są naprawdę bogaci, ale ja nie dostaję od nich ani grosza i nigdy nie proszę o pomoc – dodał.

Przez sprzeciw swojego ojca planuje jednak wstrzymać się z ostateczną decyzją o zmianie płci. Mimo to nie przestał wzbudzać kontrowersji. Po przedstawieniu Jessiki, światu pokazał też swoje pośladki. Wygląda na to, że ojcu zabrakło komentarza.

ken
ken Fot: instagram.com/rodrigoalvesuk
Zagłosuj

Czy Rodrigo powinien wstrzymywać się z decyzją?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze