Bilet komunikacji miejskiej za złotówkę. Specjalna promocja w całym kraju

Redakcja
05.12.2017  10:20
Bilet komunikacji miejskiej za złotówkę. Specjalna promocja w całym kraju
Bilet komunikacji miejskiej za złotówkę. Specjalna promocja w całym kraju Fot: Cezary Aszkielowicz / Agencja Gazeta

W ofercie nie ma żadnych haczyków.

Do końca grudnia każdy będzie mógł zakupić bilet komunikacji miejskiej za złotówkę. Akcja na ma celu promocję aplikacji mPay, która pozwala na wygodne opłacenie przejazdu. Do rozdania jest łącznie 80 tysięcy sztuk biletów na autobusy, tramwaje i trolejbusy.

Partnerem oferty jest Mastercard i jedynym warunkiem otrzymania zniżki jest opłacenie rachunku kartą zarejestrowaną w cyfrowym portfelu Masterpass. Klient może wybierać spośród wszystkich biletów, które mieszczą się w określonej grupie - jednorazowy lub czasowy do 90 minut, kosztujący nie więcej niż 5 złotych.

 

Promocja dotyczy wszystkich miejsc, w których dostępna jest płatność za pomocą aplikacji mPay. Serwis instalki.pl podaje, że są to: Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Częstochowa, Głogów, Lublin i Łódź. Akcja trwa do końca 2017 roku lub do wyczerpania puli biletów ze zniżką.

Mastercard podjęło również współpracę z siecią kin Multikino. Właściciele wirtualnych portfeli będą mogli zakupićbilet na seans za 10 złotych, otrzymując drugi zupełnie za darmo. Szczegóły oferty nie są skomplikowane i każdy może skorzystać z okazji.

Przeczytaj więcej
Komentarze