Instagram zaskakuje na Święta. Mnóstwo nowych opcji edycji zdjęć

Karol Decka
19.12.2017  11:52
Instagram zaskakuje na święta. Mnóstwo nowych opcji edycji zdjęć
Instagram zaskakuje na święta. Mnóstwo nowych opcji edycji zdjęć Fot: Pixabay.com

Idealny sposób na wprawienie się w bożonarodzeniowy nastrój.

Ważne wydarzenia i święta często mają swoje odbicie w aplikacjach mobilnych. Podczas Halloween mnóstwo gier rozdaje upiorne bonusy. Nie inaczej jest w przypadku Bożego Narodzenia, czego przykładem jest Instagram. W te święta aplikacja zyska jeszcze więcej mocy. Cała gama filtrów i efektów jest już dostępna do pobrania.

Wśród nowych filtrów twarzy, naklejek i filtrów kolorów można znaleźć efekt Super Zoom, który w ulepszonej wersji sprawia jeszcze więcej zabawy. Do „szybkiego przybliżenia” wprowadzono możliwość ustawiania efektów dźwiękowych, dzięki czemu filmy będą kojarzyć się ze świętami.

Instagram na święta
Instagram na święta Fot: instagram-press.com

Mnóstwo nowych efektów

Grudniowe relacje na Stories upiększyć można za pomocą wybuchających balonów i konfetti (z okazji Sylwestra i Nowego Roku), świątecznego makijażu oraz serca rysowanego na zamrożonej szybie. Oprócz efektów wideo, pojawia się cała gama elementów graficznych takich jak: kubek kakao z piankami, bałwan, wełniane rękawiczki i pingwin na nartach.

Dodatkowo, użytkownicy iPhone’ów otrzymają specjalne filtry zmieniające kolory zdjęć. Wszystkie pozostałe opcje dostępne są w najnowszej aktualizacji aplikacji dla systemu Android oraz iOS. W niektórych przypadkach na powiadomienie o nowej wersji apki należy poczekać nieco dłużej.

Instagram na święta
Instagram na święta Fot: instagram-press.com
Przeczytaj więcej
Komentarze