Messenger z dodatkową funkcją. Pożera coraz więcej pamięci urządzenia

Karol Decka
11.12.2017  14:29
Messenger z dodatkową funkcją. Idealna dla fanów gier i aplikacji
Messenger z dodatkową funkcją. Idealna dla fanów gier i aplikacji Fot: Flickr.com/Kārlis Dambrāns

Facebook ponownie inspiruje się swoją konkurencją.

Aplikacja stale się zmienia i pomimo zwiększającego się rozmiaru, jej twórcy nie myślą o zwolnieniu tempa. Jeszcze niedawno nowością była możliwość wspólnej gry z innymi, teraz postanowiono poszerzyć tę opcję o udostępnianie wideo.

Streaming gier kojarzy się bardziej z przeznaczonymi do tego platformami np. Twitch czy YouTube. Teraz podobna funkcja pojawi się również w Messengerze. Jak podaje serwis techcrunch.com, użytkownik będzie mógł dzielić się swoją rozgrywką ze znajomymi lub na swoim profilu na Facebooku. Wystarczy mu do tego komunikator i działająca przednia kamera urządzenia.

Messenger
Messenger Fot: Facebook / mat. prasowe

Już teraz użytkownicy skarżą się na rosnący rozmiar aplikacji i ilość pamięci, jaką zajmuje komunikator. Domyślnie Messenger miał służyć wymianie wiadomości ze znajomymi, ale z czasem stał się prawdziwym "kombajnem" z kalendarzem, grami, naklejkami, oznaczeniami i wieloma innymi funkcjami.

Tak, jak w przypadku wszystkich usprawnień - również na te trzeba poczekać. Użytkownicy otrzymują je stopniowo, ale z czasem obejmują całą społeczność.

Messenger
Messenger Fot: Facebook / mat. prasowe
Przeczytaj więcej
Komentarze