Potrzebujesz pomocy przy wspólnym zdjęciu? Zatrudnij kogoś, aby je zrobił

Redakcja
19.10.2017  13:20
Potrzebujesz zdjęcie na swojego Instagrama? Zatrudnij kogoś, aby je zrobił
Potrzebujesz zdjęcie na swojego Instagrama? Zatrudnij kogoś, aby je zrobił Fot: Pexels.com

Dzięki aplikacji można skorzystać z umiejętności profesjonalnego fotografa.

Pojawiła się aplikacja dla osób pragnących dodawać do sieci zdjęcia z całego świata. ElsiePic pomoże w odnalezieniu znajdującego się w pobliżu użytkownika chętnego wykonać fotografię za nas. W ten sposób można wrzucać wspólne fotki, bez potrzeby wykorzystywania do tego osoby z naszej grupy - dzięki temu nikogo na niej nie zabraknie.

Internet pełen jest ludzi pragnących chwalić się pięknymi obrazkami na swoim Instagramie lub profilu na Facebooku, ale nie zawsze mają kogo poprosić o zrobienie im fotki. Niektórzy potrzebują ilustracji do artykułu na swoim blogu, a jeszcze inni po prostu chcą wspólnego, rodzinnego zdjęcia.

Proszenie o to nieznajomych bywa krępujące, a losowo napotkane osoby mogą nie być w stanie zrobić nam dobrego zdjęcia. Wszystkim z pomocą ma przyjść ElsiePic, o którym napisano na portalu theverge.com. Wystarczy wybrać miejsce, opisać nieco swoje zlecenie i poprosić o pomoc znajdującego się w pobliżu fotografa.

 

Zleć zrobienie zdjęcia

Użytkownik znajdujący się w pobliżu może przyjąć zadanie i wykonać zadanie za ustaloną przez aplikację kwotę. Następnie dzieło jest przesyłane, a zleceniodawca może użyć upragnionego zdjęcia. Wystarczy wysłać zgłoszenie w ElsiePic, aby zyskać pomoc fotografa. Aplikacja wskaże posiadany przez niego aparat i wyświetli portfolio. Do nas należy decyzja, czy zatrudnimy daną osobę. Założycielka ElsiePic wpadła na pomysł właśnie podczas wspólnych wakacji z rodziną.

Tatiana Cooke, współzałożycielka ElsiePic, wpadła na pomysł jej stworzenia dwa lata temu podczas rodzinnych wakacji z mężem i jego rodziną. Byli w Alamo i nie mogli zdecydować, kto wykona wspólne zdjęcie i kto będzie musiał zrezygnować z pojawienia się na nim. Nie chcieli, aby fotkę zrobiła obca osoba, dlatego okazja na grupowe zdjęcie przepadła. Zrobili dwa osobne zdjęcia dzieląc się na grupy - napisano w oficjalnej informacji prasowej (prnewswire.com).

Aplikacja ma szansę stać się niezwykle popularna. Nie wszyscy chcą zawsze prosić inne osoby o pomoc, ponieważ się ich wstydzą. Czasami przechodnie niezbyt dobrze wykonają zdjęcie, przez co wymarzona fotka nie jest już tak piękna. Do uchwycenia idealnych chwil najlepiej jest skorzystać z umiejętności dobrego fotografa.

Przeczytaj więcej
Komentarze