Tamagotchi na urządzenia mobilne. Kultowa zabawka powraca

Redakcja
27.11.2017  15:04
Tamagotchi na urządzenia mobilne. Kultowa zabawka powraca
Tamagotchi na urządzenia mobilne. Kultowa zabawka powraca Fot: mytamagotchiforever.com

Wirtualne zwierzątko będzie można pobrać na smartfona.

Rosnąca popularność gier mobilnych zmusza producentów do tworzenia ciekawych tytułów z wciągającą rozgrywką. Przepisem na sukces jest postawienie na znane marki, czego przykładem mogą być Pokemon GO i Animal Crossing: Pocket Camp. Teraz na urządzenia mobilne wkroczy Tamagotchi, symulator wirtualnego zwierzątka.

Jak podaje serwis instalki.pl, produkcja będzie nosić nazwę My Tamagotchi Forever i polegać ma na dbaniu o rozwój pupila. Troska o potrzeby, codzienne odwiedziny i wspólne zabawy – to jedne z głównych zadań.

 

Nowe pokolenie Tamagotchi

Gracz stanie przed nie lada wyzwaniem, ponieważ będzie uczestniczyć w budowie miasteczka Tamatown. Za stworzenie aplikacji odpowiada holenderskie studio Paladin. Szczegóły premiery nie są znane, wiadomo jedynie, że apka ma być dostępna do pobrania w 2018 roku.

Wszystko wskazuje na to, że Tamagotchi powróci nie tylko w tradycyjnej formie, ale też takiej, która skierowana jest do nieco starszych odbiorców. Rok 2018 z pewnością będzie rokiem gier symulacyjnych, ponieważ na wiosnę zaplanowano premierę The Sims Mobile.

Zobacz zwiastun gry:

Przeczytaj więcej
Komentarze