Tej funkcji zawsze brakowało w Photoshopie. Zamknięte oczy już nie będą problemem

Redakcja
06.10.2017  13:07
Pojawiła się możliwość otwierania oczu. Rewolucja w edycji zdjęć
Pojawiła się możliwość otwierania oczu. Rewolucja w edycji zdjęć Fot: YouTube.com/Photoshop Elements

Prosty program ma umożliwić zaawansowaną korektę fotografii.

Adobe wprowadza zupełnie nowy produkt, który ma pozwolić na łatwiejszą obróbkę zdjęć. Photoshop Elements 2018 i Premiere Elements 2018 zachwycają ilością dostępnych opcji. Możliwa jest nawet korekta zamkniętych oczu, program może „otworzyć oczy” postaciom z fotografii.

Profesjonaliści korzystają z Adobe Photoshop, ale mnogość możliwości może sprawiać problemy niektórym mniej zaawansowanym użytkownikom. Firma zdecydowała się na stworzenie bardziej dostępnej wersji oprogramowania. Dzięki intuicyjnemu menu wszystko jest proste i łatwe w obsłudze.

Program sam będzie wybierać najlepsze zdjęcia z całej grupy, aby użytkownik nie musiał przeglądać dziesiątek podobnych do siebie fotografii. Jak podaje serwis spidersweb.pl, algorytm posegreguje obrazki według dat, tematyki, osób i miejsc, dodatkowo wybierając te, na których przedstawione postaci lub przedmioty wyglądają najkorzystniej.

Magia na ekranie

Największą uwagę przykuwa nie samo powstanie programu, ale jego nowa funkcja. Dostępna jest możliwość otwierania oczu ludziom na zdjęciach. Jeżeli ktoś zamknął je podczas wykonywania fotografii, wystarczy później otworzyć je w Elements 2018. Zmiana wyrazu twarzy również będzie możliwa. Wystarczy zrobić kilka fotek.

Specjalny algorytm wykryje i usunie nudne momenty przedstawione na filmie, aby całość się nie dłużyła i była ciekawsza podczas oglądania. Co więcej, najlepsze klatki zostaną zapisane jako zdjęcia lub gify.

Koszt programów to około 153,75 euro, czyli około 660 złotych. Jak widać twórcy wysoko cenią sobie nowatorskie dodatki, które z pewnością ucieszą leniwych grafików.

Zobacz zwiastun produktu:

Przeczytaj więcej
Komentarze