Aplikacja do umawiania się na seks. Użytkownik sam ustala zasady

Karol Decka
12.01.2018  17:05
Aplikacja do zgadzania się na seks. Ustalanie zasad zabawy to już nie problem
Aplikacja do zgadzania się na seks. Ustalanie zasad zabawy to już nie problem Fot: East News

W przyszłości dane z apki mogą uchronić przed fałszywymi oskarżeniami.

Zdaniem twórców aplikacji LegalFling, seks powinien być bezpieczną zabawą, która wymaga zgody wszystkich uczestników. Ich pomysł ma sprawić, że umawianie się na wspólne igraszki mają odbywać się na prostych zasadach. W razie niepowodzeń i późniejszych komplikacji, w apce pozostaje nieusuwalny dowód akceptacji współżycia na określonych warunkach.

Jak podaje independent.co.uk, zaproszenie do spotkania można wysłać każdemu z listy kontaktów. Jeżeli osoba wyrazi chęć spotkania, wyświetlone zostaną wszystkie zachcianki i preferencje użytkownika. W łatwy sposób i bez skrępowania można wyjaśnić komuś, że nie lubi się określonej rzeczy, a inną wręcz uwielbia. Na liście znajdują się również informacje o chorobach wenerycznych i zabezpieczeniu.

LegalFling
LegalFling Fot: LegalFling / Marsel Van Oosten

Wspólna zgoda bez ściemy

Z pozoru funkcje LegalFling mogą wydawać się dziwne i nikomu niepotrzebne, ale biorąc pod uwagę wzrastającą ilość oskarżeń o molestowanie seksualne, warto jest mieć namacalny dowód na swoją niewinność. Bardzo często kilka słów potrafi zniszczyć całe życie, a w przypadku tak poważnych zarzutów ciężko jest się bronić.

Jak tylko aplikacja przejdzie wszystkie niezbędne testy, trafi do sklepu Google Play oraz AppStore, skąd użytkownicy będą mogli pobrać je na swoje urządzenia z systemem Android lub iOS. Twórcy mają nadzieje, że będzie to prawdziwa rewolucja w dziedzinie seksu.

aplikacja LegalFling
Zagłosuj

Czy taka aplikacja jest dobrym pomysłem?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze