Tinder to przeszłość. Dla prawdziwych Polaków powstał… Bimber

Magdalena Kulej
22.02.2018  11:37
Tinder to przeszłość. Dla prawdziwych Polaków powstał… Bimber
Tinder to przeszłość. Dla prawdziwych Polaków powstał… Bimber Fot: facebook.com / Bimber

I już nikt nie będzie sobie sam polewał.

Nie warto szukać drugiej połówki, skoro połówka to akurat produkt łatwo dostępny. Wystarczy jedynie znaleźć do niej odpowiedniego kompana. W Polsce chętnych jest sporo, trzeba tylko wiedzieć, jak i gdzie szukać. Z takiego założenia wychodzą autorzy najnowszej aplikacji dla Polaków z krwi i kości.

Jak podaje wprost.pl, aplikacja o wyjątkowo swojskiej nazwie Bimber działa na niemal tej samej zasadzie co amerykański Tinder. Różnica tkwi jedynie w celu spotkania.

Zmęczony spotykaniem gorących singli w twojej okolicy? Bimber jest aplikacją dzięki której poznasz osoby chcące z tobą poimprezować - brzmi opis aplikacji. (Google Play)

Wystarczy założyć konto i uzupełnić dane. Warto dodać krótki opis z zaznaczeniem ulubionych miejscówek czy drinków. Konieczne jest też określenie dogodnej lokalizacji, w której użytkownik chciałby imprezować w nowo poznanym towarzystwie.

Bimber
Bimber Fot: Screen / Bimber

Mając uzupełniony profil, „Bimbrownik” może rozpocząć przeglądanie potencjalnych przyjaciół od kieliszka. Podobnie, jak w randkowym odpowiedniku, ocena kandydata odbywa się na zasadzie przesunięcia w prawo lub w lewo. Jeżeli obie strony wyrażą na to chęć, aplikacja umożliwi im kontakt w celu ustalenia miejsca i spożywanego trunku.

Jeszcze nie przetestowane, ale inicjatywa szczytna - łączyć ludzi z podobnym zamiłowaniem do alkoholu i imprez – pisze Tomasz. (Google Play)

W końcu aplikacja wychodząca w pełni naprzeciw moim zainteresowania, oby stała się popularniejsza! – dodaje z entuzjazmem Marcin. (Google Play)

Bimber ma nad Tinderem jeszcze jedną istotna przewagę. Umożliwia nie tylko spotkania w parze, ale i w większym gronie. Użytkownicy aplikacji chętnie tworzą wydarzenia, do których mogą zaprosić wszystkich zainteresowanych.

Bimber na Androida jest dostępny za darmo w sklepie Google Play i został już zainstalowany ponad 10 tys. razy. Posiadacze iPhone’ów muszą uzbroić się w cierpliwość. Wersja na iOS ma pojawić się z końcem kwietnia.

Wszystko wskazuje więc na to, że aplikacja ma szansę na stałe zastąpić nad Wisłą popularnego Tindera. Nie stanowi też przeszkody, by początkowy kompan od kieliszka stał się kimś więcej. Zwłaszcza, że sprzyjają temu okoliczności spotkania. W końcu Polacy nie gęsi i swojego Tindera mają.

 

Bimber-1
Bimber-1 Fot: Screen / Sklep Google Play
Zagłosuj

Skorzystasz z aplikacji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze