18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa aplikacja podbija polski rynek. Z nią zaczniesz każdy dzień

Redakcja
13.06.2018  22:44
Aplikacja wiadomości smartfon
Aplikacja wiadomości smartfon Fot: shutterstock.com

Za granicą radzi sobie świetnie, w Polsce jej przyszłość zapowiada się podobnie.

To jedna z najczęściej pobieranych i najlepiej ocenianych aplikacji w swojej kategorii w ostatnich miesiącach. I nie ma się co dziwić. Nazywa się Squid, czyli „kałamarnica”. W końcu jej macki sięgają wszędzie, tak jak źródła, do których aplikacja daje dostęp. Bo o to w tym wszystkim chodzi.

Squid to nic innego jak spersonalizowany agregator newsów z różnych kategorii i serwisów. A kategorie, jakie użytkownika interesują, ten wybiera sobie sam: aktualności ze świata, z Polski czy nawet lokalne, sport, technologie, gry, kuchnia, nauka, podróże i wiele, wiele innych. Coś dla siebie zjadą nawet fani Youtuberów, Vlogerów czy miłośnicy DIY.

Zamiast więc spędzać długie godziny na przeglądaniu dziesiątek stron internetowych w poszukiwaniu interesujących newsów, ciekawostek czy virali, których znajomością warto później pochwalić się przy grillu ze znajomymi, wystarczy sięgnąć po jedną apkę, która to wszystko poda nam na tacy.

Przekozak apka, wszystko, co chcę w jednym – pisze Piotr. (Google Play)

squid
squid Fot: twitter.com/SquidAppPL

Jak działa Squid?

Przede wszystkim bardzo sprawnie. Gdy tylko wybierzesz interesujące dla siebie kategorie, Squid w kilka sekund przygotuje dla ciebie zestaw najświeższych i najciekawszych treści. Tym, co wyjątkowo ci się spodoba, możesz od razu podzielić się ze znajomymi w mediach społecznościowych.

Aplikacja rośnie w siłę i jest systematycznie rozbudowywana. Jest dostępna za darmo w sklepie Google Play, gdzie aktualnie zajmuje 4 miejsce wśród najlepszych aplikacji z zakresu Wiadomości i czasopism.

Zagłosuj

Skąd czerpiesz informacje?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze