Wielka awaria Facebooka. Problemy z logowaniem i dodawaniem wpisów

Redakcja
12.10.2017  09:53
Wielka awaria Facebooka. Problemy z logowaniem i dodawaniem wpisów
Wielka awaria Facebooka. Problemy z logowaniem i dodawaniem wpisów Fot: Pexels.com

Błędy wystąpiły również w aplikacji Messenger oraz Instagram.

Użytkownicy Facebooka mogli napotkać ogromne błędy związane z działaniem serwisu. W godzinach wieczornych niemal niemożliwe było zalogowanie się i przeglądanie treści. Kontakt ze znajomymi również był utrudniony przez wolne działanie Messengera. Problem dotyczył także aplikacji Instagram.

Awaria dotyczyła użytkowników na całym świecie. Oprócz komunikatu o błędzie portalu, sporo osób skarżyło się na wole ładowanie strony, który całkowicie uniemożliwiał wejście na jedną z wymienionych stron. Instagram nie ładował zdjęć, Facebook miał problem z logowaniem i odświeżaniem, a Messenger nie dawał możliwości wysyłania wiadomości. Dla wielu brzmi to jak istna apokalipsa, dlatego część osób musiało dać upust swojej frustracji w serwisie Twitter.

Czy tak kończy się świat? - skomentowała Cynthia.

Globalny problem

Serwis informacyjny polsatnews.pl podaje, że przedstawiciele portalu Facebook wiedzieli o niedziałających stronach i aplikacjach. Niestety, nie zdradzono szczegółów związanych z tym zdarzeniem, w tym powodu tak rozległej awarii. W przeciągu kilkunastu minut wszystko wróciło do normy i nocą korzystanie z platformy nie sprawiało już problemów.

Trudności napotkali mieszkańcy: Polski, Niemiec, Filipin, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Bangladeszu, Hawajów i Pakistanu.

Przeczytaj więcej
Komentarze