300 tys. dolarów za zabawę w pancernych. Wystarczy pokonać twardych przeciwników

Redakcja
29.11.2017  14:58
300 tys. dolarów za zabawę w pancernych. Wystarczy pokonać twardych przeciwników
300 tys. dolarów za zabawę w pancernych. Wystarczy pokonać twardych przeciwników Fot: mat. promocyjne

Oprócz pieniędzy, najlepszy otrzyma tytuł Mistrza Świata.

Czas między 12 i 23 grudnia będzie niezwykle wyjątkowy dla graczy World of Tanks. Ostatniego dnia w Moskwie odbędzie się wielki finał rozgrywek wieloosobowych, gdzie poznamy drużynę, która zyska tytuł Mistrzów Świata i sporą sumę pieniędzy. Do zgarnięcia jest łącznie 300 tysięcy dolarów, czyli ponad milion złotych. Wystarczy pokonać przeciwników.

Do boju stanie 12 zespołów z całego świata, w sumie trzy zespoły z Rosji, cztery z Azji oraz dwa ze Stanów Zjednoczonych. Siły europejskich klanów DiNG, Kazna Kru oraz Oops The Tough Giraffes zasilają również Polacy.

Nagroda pieniężna i tytuł mistrza

Jak podaje serwis instalki.pl, za pierwsze miejsce drużyna otrzyma 150 tysięcy dolarów (531 tys. złotych), drugie przyniesie zwycięzcom 75 tysięcy dolarów (265 tys. złotych), a wraz z brązowym medalem konto zespołu zasili 27,5 tysiąca dolarów (97 tys. złotych). Każde miejsce od piątego do ósmego otrzyma 5 tysięcy dolarów (17 tys. złotych) za sam udział w zabawie.

Pod koniec 2017 roku w restauracji Burger King pojawiła się specjalna, czarna kanapka dla zapalonych graczy. Do każdego zamówienia dołączano unikatowy kod pozwalający na odblokowanie dodatkowych pojazdów i bonusów. Z pewnością wpłynęło to na popularność tego tytułu.

Zobacz zwiastun imprezy:

Przeczytaj więcej
Komentarze