5 najciekawszych premier gier na koniec listopada. Informacje i zwiastuny

Redakcja
27.11.2017  16:36
5 najciekawszych premier gier na koniec listopada. Informacje i zwiastuny
5 najciekawszych premier gier na koniec listopada. Informacje i zwiastuny Fot: Doom VFR / Bethesda

Tytuły, które zawitają na konsole oraz PC.

Koniec listopada i początek grudnia to okres, w którym świat gier zbiera siły przed nadchodzącymi świętami. Black Friday oraz Cyber Monday obfitują w tak duże zniżki, że producenci rezygnują z publikacji nowych tytułów w tym okresie. Są również racy, którzy nie boją się konkurencji, dlatego znaleźli się na liście 5 najciekawszych premier tygodnia.

1) Black Mirror – 28.11

To odświeżenie serii znanych gier przygodowych. Głównym bohaterem jest David Gordon, który prowadzi śledztwo mające wyjaśnić okoliczności zabójstwa jego ojca. Rozgrywka polega na odkrywaniu kolejnych części historii, aby finalnie rozwikłać tajemnicę. Całość osadzona jest w 1926 roku w Szkocji, dlatego na próżno jest szukać tam nowoczesnej technologii.

Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

2) Syberia II – 30.11

Gra 15 lat temu pojawiła się na wiele różnych platform i była tak popularna, że zdecydowano się przygotować ją dla Nintendo Switch. Syberia II jest kontynuacją serii opowiadającej o prawniczce, która przemierza odległe tereny Rosji. Za scenariusz odpowiada belgijski pisarz Benoit Sokal.

Platforma: Nintendo Switch

3) Total War: Rome II – Podzielone imperium – 30.11

Czwarty dodatek do gry Toral War: Rome II. Tym razem niemal trzyletnia gra podstawowa może zostać poszerzona o nowe scenariusze, jednostki, frakcje i misje. Przedstawiona historia nawiązuje do okresu poprzedzającego podział Cesarstwa Rzymskiego.

Platforma: PC

4) Sky Force Reloaded – 30.11

Niegdyś były to skaczące piksele, które przypominały statek kosmiczny stawiający czoła przybyszom z innej planety. Odświeżona wersja jest ciekawsze i wygląda lepiej, ale wciąż potrafi rozpalić ogień nostalgii w sercach starszych graczy. Jako pilot maszyny, musimy rozprawić się z wrogami i zbierać bonusowe przedmioty.

Platforma: PC

5) Doom VFR - 1.12

Bethesda chce wycisnąć z 2017 roku jak najwięcej, jeszcze niedawno pojawiła się wersja Doom na Nintendo Switch, a tuż za rogiem kryje się gra przygotowana dla fanów wirtualnej rzeczywistości. Strzelanina powstała we współpracy ze studiem id Software, dzięki czemu gracz może poczuć się jak jeden z wojowników. Historia opowiada o postaci, której udało się przetrwać atak demonów. Teraz ma zdolność kierowania robotami i z ich pomocą musi zniszczyć wszystkie złe istoty, aby zapobiec katastrofie.

Platforma: PC, PlayStation 4

Przeczytaj więcej
Komentarze