5 najciekawszych premier tygodnia. Na co skusić się w grudniu?

Karol Decka
11.12.2017  15:17
5 najciekawszych premier tygodnia. Na co skusić się w grudniu?
5 najciekawszych premier tygodnia. Na co skusić się w grudniu? Fot: Resident Evil VII: Biohazard / Capcom

Wśród dodatków są również pełne wersje gier.

Połowa grudnia jest czasem, w którym rynek gier nieco zwalnia. W tym czasie trwają najróżniejsze przedświąteczne wyprzedaże, więc premiera nowej produkcji zginęłaby pomiędzy zniżkami. Pomimo wyraźnej suszy, na naszej liście znalazły się tytuły, którym warto poświęcić kilka chwil.

1) ARK: Aberration – 12.12

To dodatek do popularnej gry symulacyjnej ARK: Survival Evolved, która przez długi czas pozostawała w fazie beta, stale rozwijając się o nowe funkcje. Rozszerzenie przenosi gracza na inne, niebezpieczne treny, gdzie nawet słońce jest radioaktywne.

Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

2) Okami HD – 12.12

Okami zostało oryginalnie wydane na PlayStation 2 w 2006 roku. Gra zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji, w których podkreślano znakomite elementy fantasy i mitologii japońskiej. Teraz tytuł powraca w odświeżonej formie z jakością obrazku 4K i możliwością uruchomienia na najnowszych konsolach – Xbox One X oraz PlayStation 4 Pro.

Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

3) Fallout 4 VR – 12.12

To nic innego jak przystosowanie gry wydanej na komputery stacjonarne do możliwości wirtualnej rzeczywistości. Rozgrywka została dokładnie prześledzona i zmieniona tak, aby dawać jeszcze więcej zabawy z założonymi okularami VR. Pod względem zawartości, tytuł nie różni się od tego wydanego w 2015 roku.

Platformy: PC

4) Resident Evil VII: Not a Hero oraz End of Zoe – 12.12

Dwa rozszerzenia do Resident Evil VII: Biohazard pozwolą na spotkanie z Chrisem Redfieldem. Mężczyzna postawił sobie jeden cel – rozprawić się z nadchodzącym niebezpieczeństwem. Oba dodatki wprowadzają nową rozgrywkę, która przedłuży żywotność gry wydanej w styczniu 2017 roku.

Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

5) Yooka-Laylee – 14.12

Gra oferuje mnóstwo rozgrywki i utrzymana jest w klimacie tradycyjnych platformówek, w których głównym zadaniem jest kolekcjonowanie różnych przedmiotów. Kolorowa grafika sprawia, że tytuł jest świetną pozycją również dla dzieci.

Platformy: Nintendo Switch

Przeczytaj więcej
Komentarze