7 najciekawszych premier gier w październiku. W co zagramy jesienią?

Redakcja
19.10.2017  17:32
7 najciekawszych premier gier w październiku. W co zagramy jesienią?
7 najciekawszych premier gier w październiku. W co zagramy jesienią? Fot: mat. promocyjne / Ubisoft / Nintendo

Szczęśliwa siódemka tytułów, na które warto rzucić okiem.

Chociaż połowa miesiąca za pasem, w październiku pojawi się jeszcze wiele gier. Wśród nich pojawią się tytuły, którym warto poświęcić chwilę lub dwie. Część z nich to długo wyczekiwane hity, a przed innymi rysuje się bardzo dobra przyszłość. Oto 7 najciekawszych premier gier w październiku. Niezależnie od posiadanego sprzętu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Real Farm – 20.10

Gra symulacyjna od Triangle Studios, która polega na prowadzeniu własnego gospodarstwa. Wieloetapowa kampania umożliwi rozwój farmy od małego pola, aż po wielkie hektary ziemi. Codziennością będzie zbieranie plonów, hodowla zwierząt i zakup nowych maszyn. Tytuł trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

 

Destiny 2 – 24.10

Posiadacze PS4 oraz XONE mogą cieszyć się rozgrywką już od początku września. Komputerowi gracze będą mogli wkroczyć do akcji nieco później. Gra zyskała wysokie oceny w recenzjach z całego świata, dlatego jej pecetowa wersja jest jedynie formalnością.  Oprócz jednoosobowej rozgrywki, możliwe jest również stoczenie walk w grupie.

 

Just Dance 2018 – 24.10

Gra muzyczna, której kolejne części przynoszą jeszcze więcej zabawy. Rozgrywka polega na odwzorowaniu ruchów przedstawionych przez tańczącą postać. Im lepiej porusza się gracz, tym więcej punktów zyskuje. Każda edycja zawiera zbiór piosenek, które w ostatnim czasie były radiowymi hitami. Premiera obejmuje wszystkie konsole nowej generacji, a także te starsze – Nintendo Wii U, Nintendo Wii, Xbox 360 i PlayStation 3.

This is the Police – 24.10

Gra z wyjątkową oprawą graficzną, która pozwala na wcielenie się w role szefa policji. Zawiłe historie i wyjaśnianie morderstw są w niej codziennością. Gracze będą mogli spróbować swoich sił jako funkcjonariusze na konsoli PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. W 2016 roku pojawiła się w serwisie Steam do pobrania na komputery.

 

Assassin’s Creed: Origins – 27.10

Tym razem Ubisoft przeniesie nas do Egiptu, gdzie swój początek miała pierwsza gildia zabójców. Oprócz standardowej rozgrywki na różnych poziomach trudności, możliwe będzie spokojne zwiedzanie zabytków w specjalnym trybie turysty. Tytuł pojawi się na PS4, XONE oraz komputery PC.

 

Super Mario Odyssey – 27.10

To będzie pierwsza taka opowieść o Mario. Oprócz standardowego ratowania księżniczki, znany hydraulik będzie przemierzać cały świat w poszukiwaniu porwanego bohatera. W wyprawie pomoże mu duch, który nawiedził jego czapkę, dając jej niezwykłą moc. Gra pojawi się wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

 

Wolfenstein II: The New Colossus – 27.10

To kolejne dziecko studia Bethesda. Tytuł skierowany wyłącznie do pełnoletnich graczy. To typowa strzelanka, w której głównym zadaniem bohatera jest uratowanie świata przed zagładą. Akcja rozgrywa się w 1961 roku w Stanach Zjednoczonych, a przeciwnikami protagonisty są naziści. Gra będzie dostępna na konsolę PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze