EA oferuje grę za darmo. Idealna na jesienne wieczory

Karol Decka
13.12.2017  11:49
EA oferuje grę za darmo. Idealna na jesienne wieczory
EA oferuje grę za darmo. Idealna na jesienne wieczory Fot: PopCap / Electronic Arts

Trzeba się spieszyć. Nie wiadomo, kiedy oferta wygaśnie.

Electronic Arts postanowiło dotrzymać kroku firmie Ubisoft i udostępniło kultową grę zupełnie za darmo. Chociaż w porównaniu do Assassin's Creed IV: Black Flag jest to niewiele, to wciąż wiele godzin dobrej zabawy. Plants vs. Zombies w wersji Gry Roku można pobrać bez żadnych opłat.

W ofercie nie ma żadnych haczyków, wystarczy zalogować się na konto w programie Origin, wybrać darmowy tytuł i dodać go do swojej biblioteki. Gra zostanie pobrana i na stałe przypisana do użytkownik. Jest to jej pełna wersja, a to oznacza, że nie wygaśnie po zakończeniu promocji.

Nieśmiertelna rozgrywka

Pomimo upływających lat, Plants vs. Zombies jest wciąż gorącym tytułem. Mechanika gry się nie starzeje, zatem zagrają w nią również przyszłe pokolenia. Na rynku pojawiła się także strzelanka opowiadająca o wojnie roślin z zombiakami – Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, która okazała się być hitem.

Jak podaje serwis gry-online.pl, wymagane jest pobranie pliku ważącego około 200 MB. To niewiele biorąc pod uwagę fakt, że najnowsze produkcje potrafią liczyć nawet 80 GB. Niestety, brakuje określenia czasu, w jakim obowiązuje oferta. Należy zatem się pospieszyć, ponieważ może zniknąć w każdym momencie.

Zobacz zwiastun gry:

Przeczytaj więcej
Komentarze