Grał gangsterów w polskim kinie akcji. Teraz wcieli się w Darth Vadera

Redakcja
11.10.2017  14:15
Mirosław Zbrojewicz jako Darth Vader w Star Wars Battlefront II
Mirosław Zbrojewicz jako Darth Vader w Star Wars Battlefront II Fot: Electronic Arts

Aktor użyczy głosu w grze Star Wars Battlefront II.

Electronic Arts opublikowało wideo zza kulis tworzenia nagrań głosowych do gry Star Wars Battlefront II. Ujawniono, że w rolę Dath Vadera wcieli się Mirosław Zbrojewicz. W krótkim materiale wideo aktor opowiedział o swoich odczuciach towarzyszących odgrywaniu tej mrocznej osobowości.

W Star Wars Battlefront II gracz stanie się częścią nowej przygody w świecie Gwiezdnych wojen. Główny wątek opowiadać będzie ciekawą opowieść związaną z komandor Iden Versio oraz innymi postaciami, które zna każdy fan serii. Historia ma dziać się po wydarzeniach z filmu „Gwiezdne wojny: Powrót Jedi”. Rozgrywka jednoosobowa jest nowością, której brakowało poprzedniej odsłonie z 2015 roku.

 

Natomiast tryb wieloosobowy pozwoli graczom wcielić się w słynnych bohaterów gwiezdnej sagi i pilotować niesamowite pojazdy znane z filmów i animacji. Tak jak w pierwszej części, możliwe będzie odwiedzanie przepięknie wyglądających planet.

W najbliższym czasie pojawią się kolejne materiały wideo przedstawiające aktorów głosowych, którzy pojawią się w najnowszej odsłonie gry o Gwiezdnych wojnach.  Premiera 17 listopada na konsolę PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Zobacz wideo z aktorem:

Przeczytaj więcej
Komentarze