Pokemon GO wzbogaci się o trzecią generację. To już pewne

Redakcja
16.10.2017  12:01
Pokemon GO wzbogaci się o trzecią generację. To już pewne
Pokemon GO wzbogaci się o trzecią generację. To już pewne Fot: pokeserwis.pl / Niantic / Pokemon

Na początek pojawią się upiorne duchy.

Przed zdolnymi „przeglądaczami kodu” nie ukryje się żadna tajemnica. Niedługo po publikacji najnowszej aktualizacji Pokemon GO, hakerzy dokopali się do nowych informacji na temat trzeciej generacji Pokemonów.

Okazuje się, że Niantic już teraz przygotowuje się do wprowadzenia kolejnej porcji stworków do gry. Wszystko wskazuje na to, że początkowa faza dodawania rozpocznie się w tegoroczne Halloween, które będzie traktowane w aplikacji jako specjalne wydarzenie z bonusami dla graczy.

 

Duchy w Halloween

Portal pokeserwis.pl informuje o użytkownikach, którym udało się dotrzeć do ekranu ładowania przedstawiającego takie Pokemony jak: Duskull, Dusclops, Sableye, Shuppet oraz Banette. Jako ciekawostkę można dodać, że ludzka postać ma na głowie czapkę w kształcie stworka z 7. generacji – ducha Mimikyu.

Trzecia generacja zadebiutowała w grze Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire w 2002 roku w Japonii i rok później w reszcie świata. Łącznie jest to 135 Pokemonów, w tym 10 legendarnych, które zapewne staną się kolejnymi bossami w tzw. raidach.

Zobacz upiorny ekran ładowania:

 

Przeczytaj więcej
Komentarze