Premiery tygodnia. Gry, którym warto poświęcić chwilę

Redakcja
13.11.2017  13:24
Premiery tygodnia. Gry, którym warto poświęcić chwilę
Premiery tygodnia. Gry, którym warto poświęcić chwilę Fot: YouTube.com/EA Star Wars

Warto wzbogacić swoją kolekcję o te tytuły.

Ilość premier gier może przyprawić o zawrót głowy, dlatego najlepiej jest zapisywać tytuły na jednej liście. Oto zbiór kilku najciekawszych produkcji, które pojawią się na rynku między 13 a 19 listopada. Niektóre z nich są zupełną nowością, inne to kontynuacje znanych serii.

1) L.A. Noire – 14.11

Zupełna nowość dla Nintendo Switch i odświeżenie dla Xbox One i PlayStation 4. Tytuł był już dostępny w 2011 roku na konsole starszej generacji, ale teraz powraca w ulepszonej formie. L.A. Noire jest dziełem studia Rockstar Games, którzy od lat serwują graczom kolejne części GTA. Akcja toczy się w Los Angeles, tuż po zakończeniu II wojny światowej. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie kryminalnych zagadek.

Platformy: Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch.

2) Outlast: Second Contact – 14.11

Tytuł wpasowuje się w panujący trend odświeżania starszych wydań, aby dopasować je do najnowszej technologii. Outcast miało swoją premierę w 1999 roku i powraca w zupełnie nowej formie. Otwarty świat i nieliniowa fabuła przyniosą graczom wiele godzin zabawy. Czy amerykański żołnierz poradzi sobie z walką na obcej planecie? Tego przekonamy się 14 listopada.

Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4.

3) Pokemon Ultra Moon i Ultra Sun – 17.11

Kolejna gra ze świata Pokemonów pojawi się na Nintendo 3DS. Tym razem ponownie odwiedzimy wyspy Alola, aby zbadać tajemnicę skrywaną przez stworka o imieniu Necrozma. To ostatnia część z serii na tę konsolę, dlatego twórcy starali się zrobić ją jak najlepiej. Liczne zwiastuny pokazują, że na graczy czekać będzie sporo zabawy.

Platformy: Nintendo 3DS

4) Star Wars Battlefront 2 – 17.11

Pierwsza część była ogromnym sukcesem, ale brakowało jej niektórych elementów. Electronic Arts wysłuchało fanów i poprawiło kluczowe aspekty rozgrywki. Tryb jednoosobowy i liczne usprawnienia sprawią, że każdy będzie mógł poczuć się jak rycerz Jedi lub czarny charakter. To idealny moment na odwiedzenie świata z Gwiezdnych wojen jeszcze przed premierą kinowego filmu.

Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4.

5) The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition – 17.11

Powstały już niezliczone wersje i reedycje poczciwego „Skyrima”. Tym razem rodzina powiększy się o pozycję dla Nintendo Switch. Posiadacze figurek Amiibo będą mogli cieszyć się dodatkowymi bonusami w grze, jak na przykład przebranie bohatera za Linka z The Legend of Zelda.

Platformy: Nintendo Switch

6) The Sims 4 na konsole – 17.11

Konsolowa wersja wydanej w 2014 roku czwartej części The Sims. Z opisu i dostępnych wideo wynika, że będzie to dokładnie taka sama gra, jak jej odpowiednik na komputery PC i Mac. Wraz z premierą wersji podstawowej, możliwy będzie zakup kilku dodatków rozszerzających życie Simów.

Platformy: Xbox One, PlayStation 4.

Przeczytaj więcej
Komentarze