Twórca Johna Wicka pracuje nad ekranizacją gry. Hitman trafi do telewizji

Redakcja
14.11.2017  12:53
Twórca Johna Wicka pracuje nad ekranizacją gry. Hitman trafi do telewizji
Twórca Johna Wicka pracuje nad ekranizacją gry. Hitman trafi do telewizji Fot: East News / mat. prasowe

Szykuje się całkiem dobra seria.

Dobre gry komputerowe zyskują zupełnie nowe życie na ekranach telewizorów lub w kinach. Tak będzie w przypadku serii Hitman, ponieważ Hulu zamierza wyprodukować serial o Agencie 47. Jak donosi serwis deadline.com, twórcą pilotażowego scenariusza będzie Derek Kolstad, który współtworzył hitowy film „John Wick” z Keanu Reevesem w roli głównej.

Seria gier opowiada o łysym zabójcy w garniturze, w którego wciela się gracz. Zadaniem Agenta 47 jest pokonanie wrogów i korzystanie z elementów otoczenia, których można użyć jako broni. Do tej pory produkcja ukazała się na różnych konsolach i komputerach PC. Fabuła najczęściej związana jest z wykonywaniem tajnych misji.

Póki co, szczegóły nie są znane. Hulu nie przedstawiło aktora, który wcieli się w rolę agenta. Nie poznaliśmy też daty premiery. Pozostaje zatem czekać na więcej informacje od stacji. To kolejny tytuł, który dołączy do rodziny ekranizacji gier komputerowych. Wcześniej zrobiły to filmy: Warcraft, Angry Birds i Assassin’s Creed, a w produkcji są przygody Lary Croft.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze