Ubisoft rozdaje gry zupełnie za darmo. Trzeba się spieszyć

Redakcja
05.12.2017  11:53
Ubisoft rozdaje gry zupełnie za darmo. Trzeba się spieszyć
Ubisoft rozdaje gry zupełnie za darmo. Trzeba się spieszyć Fot: mat. prasowe / Ubisoft

Dla niektórych graczy święta zaczynają się nieco szybciej. 

Osoby korzystające z Uplay mogą pobrać dwie gry zupełnie za darmo. Jedynym warunkiem jest założenie bezpłatnego konta w serwisie. Tytuły zostaną na zawsze przypisane do naszego profilu, należy się jednak spieszyć, ponieważ oferta jest ograniczona czasowo.

Jedną z dostępnych w prezencie gier jest World in Conflict z dodatkiem Soviet Assault. To strzelanka, którą branżowe media okrzyknęły jedną z lepszych w ostatnim dziesięcioleciu. Swoją premierę miała w 2009 roku, a za produkcję odpowiada studio Massive Entertaiment. Historia przedstawiona w grze toczy się w 1989 roku i prezentuje alternatywne wydarzenia prowadzące do III wojny światowej.

World in Conflict dostępne jest za darmo od 4 do 11 grudnia.

Więcej prezentów

Drugą grą za darmo jest Assassin’s Creed IV Black Flag. To tytuł z rodziny mającej już kilka części. Każda z nich opowiada tajemniczą historię zabójców, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Jest to zdecydowanie pozycja dla osób ceniących sobie wiele wątków fabularnych, doskonały klimat i zaskakujące zakończenie.

Assassin’s Creed IV Black Flag można zdobyć za darmo od 12 do 18 grudnia.

Obecnie nie wiadomo, czy „prezentowa oferta” zostanie poszerzona o kolejne tytuły. Bardzo możliwe, że Ubisoft zdecyduje się na udostępnienie innych gier.

Przeczytaj więcej
Komentarze