Ubisoft zrobił graczom prezent. The Division będzie dostępne za darmo

Redakcja
14.09.2017  16:50
The Division dostępne za darmo. Weekendowa promocja
The Division dostępne za darmo. Weekendowa promocja Fot: mat. prasowe / Ubisoft

Aby skorzystać z promocji wystarczy pobrać odpowiedni program i założyć bezpłatne konto.

Coraz częściej zdarza się, że popularna gra zostaje udostępniona do darmowego testowania. Tym razem w ręce niezdecydowanych graczy trafi "Tom Clancy's The Division", strzelanka online firmy Ubisoft, która skupia się na wydarzeniach w zainfekowanym wirusem Nowym Jorku. Celem tytułowej partyzanckiej drużyny "The Division" jest zlikwidowanie wrogich, zbuntowanych jednostek.

Dawne wersje demo przechodzą do lamusa, ponieważ producenci decydują się na dawanie przyszłym klientom pełnej wersji oprogramowania, a jedynym limitem ma być czas dostępności. W tym przypadku jest to weekend od godziny 19:00 14 września do 22:00 17 września.

 

Do pobrania gry za darmo potrzebny będzie program Uplay, który można pobrać z oficjalnej strony producenta. Po założeniu konta, pojawi się możliwość ściągnięcia The Division na swój komputer. Jak można przeczytać w serwisie pl.ign.com, w przypadku kupna tytułu w czasie weekendowej promocji – postępy z wersji demo zostaną przeniesione, więc zarywanie nocy nie pójdzie na marne.

Zobacz zwiastun Tom Clancy's The Division:

Przeczytaj więcej
Komentarze