Złotówki wchodzą na platformę Steam. Pojawiły się ciekawe oferty

Redakcja
14.11.2017  16:46
Złotówki wchodzą na platformę Steam. Pojawiły się ciekawe oferty
Złotówki wchodzą na platformę Steam. Pojawiły się ciekawe oferty Fot: Steam.com / Pixabay.com

Niektóre tytuły skorzystały na zmianie waluty.

O złotówkach w serwisie Steam mówiło się już jakiś czas. Teraz zapowiedzi w końcu stało się prawdą, a wiele gier otrzymało zupełnie nowe ceny. Na szczęście, chociaż przelicznik potraktował znane tytuły po macoszemu, to większość gier mniejszych wydawców można zdobyć o wiele taniej.

Valve przez lata zwlekało z wprowadzeniem polskiej waluty do swojego sklepu. Podczas nocnej zmiany, sporo internautów czekało na cenowe pomyłki, które mogły wynikać z błędnego przeliczenia, inni poszukiwali interesujących ofert. Kiedy sytuacja się już unormowała, zaczęły się nocne zakupy w złotówkach.

 

Znamy ceny gier

Najnowsze tytuły kosztują niestety więcej, niż ich pudełkowe wersje. Pisze o tym serwis miastogier.pl. Dla przykładu, Assassin’s Creed: Origins można zakupić za 249,90 złotych, gdy popularne sklepy sprzedają grę za 189,99 złotych. Zdarzają się wyjątki jak PUBG dostępne za 72,99 złotych.

Zmiana idealnie wpasowuje się w nadchodzący Black Friday i Cyber Monday, kiedy setki gier dostępne są w niższych cenach - to świetny moment na uzupełnienie kolekcji. Dodatkowo, w tym roku nie trzeba martwić się przelicznikiem z euro na złotówki.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze