Nowa paczka Humble Bundle. BioShock Infinite za grosze

Karol Decka
03.01.2018  11:47
Nowa paczka Humble Bundle. BioShock Infinite za grosze
Nowa paczka Humble Bundle. BioShock Infinite za grosze Fot: BioShock Infinite / Irrational Games

Uzyskane pieniądze wspierają akcję charytatywną.

Dla wielu osób początek roku 2018 będzie niezwykle udany dzięki Humble Bundle. Znane i dobre gry trafiły do charytatywnego zestawu i kosztują znacznie mniej, niż w standardowych sklepach. Mowa o BioShock Infinite z 2013 roku oraz Aragami z 2016 roku. Oba tytuły zyskały wysoką ocenę w recenzjach z całego świata.

Jak podaje serwis gry-online.pl, łącznie w paczce znajduje się 7 gier, którym warto poświęcić trochę czasu. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, Humble Bundle zawiera kilka progów wpłat odblokowujących dodatkową zawartość zestawu. Aby zdobyć BioShock, wystarczy zapłacić minimum 5,93 dolara czyli około 20 złotych.

Humble Bundle
Humble Bundle Fot: https://www.humblebundle.com

W szczytnym celu

Wielkość przekazywanego datku zależy wyłącznie od kupującego. Akcja ma charakter charytatywny, a w tym przypadku dochód zostanie przekazany na wsparcie organizacji "charity: water" zajmującej się dostarczaniem wody do krajów Trzeciego Świata. Progi wpłat wynoszą 3,5, 20 i 41 złotych. W sumie dostępne są takie tytuły jak: Tempest, LiEat, Punch Club, Aragami, Beholder, BioShock Infinite, SHENZEN I/O.

Jedynym ograniczeniem w ofercie jest czas, ponieważ promocja potrwa do wtorku, 16 stycznia. Do każdego zamówienia dołączone są bonusy – ścieżki dźwiękowe z gry Tempest, LiEat i Aragami.

Przeczytaj więcej
Komentarze