Cyberpunk 2077 rusza po 5 latach. Twórcy zabrali głos

Karol Decka
11.01.2018  11:10
Cyberpunk 2077 rusza po 4 latach. Twórcy zabrali głos
Cyberpunk 2077 rusza po 4 latach. Twórcy zabrali głos Fot: YouTube.com/Cyberpunk 2077

Czy szykuje się hit na miarę Wiedźmina?

Od pojawienia się pierwszego zwiastuna gry Cyberpunk 2077 mijały lata, a jej twórcy nie komentowali żadnych informacji na ten temat. W pewnym okresie fani żartowali, że tytułowe „2077” może oznaczać rok, w którym produkcja będzie mieć swoją premierę. Wystarczyło jedno słowo, aby przywrócić nadzieję w sercach graczy.

CD Projekt RED opublikowało krótkie słowo na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 w serwisie Twitter. Wpis nie zawierał żadnego wyjaśnienia czy zapowiedzi, a jedynie onomatopeję czyli wyraz nawiązujący do dźwięku. W tym przypadku mogło chodzić o odgłos komputera lub jakiegoś urządzenia. To pierwsza wiadomość od prawie 5 lat. Ostatnią napisano w 2013 roku.

Cyberpunk 2077

Kolejna wielka produkcja

Za grę odpowiada studio CD Projekt RED, które ma na swoim koncie ogromny sukces w postaci sagi Wiedźmin. Ostatnia część Wiedźmin III: Dziki Gon zgarnęła mnóstwo nagród i została wyróżniona przez wiele mediów na świecie. Bardzo możliwe, że Cyberpunk 2077 postara się jej dorównać.

Chociaż od pierwszych informacji mija prawie 5 lat, o produkcji wciąż nie wiadomo zbyt wiele. Jak przypomina serwis ithardware.pl, główna historia ma opierać się o papierową grę fabularną autorstwa Mike’a Pondsmitha. Do dyspozycji gracza ma trafić otwarty świat po brzegi wypełniony technologią z przyszłości.

Bardzo możliwe, że pierwsze zapowiedzi zobaczymy jeszcze w 2018 roku.

Zobacz pierwszy zwiastun Cyberpunk 2077:

Przeczytaj więcej
Komentarze