Gry, które pojawią się w 2018 roku. Najciekawsze premiery

Karol Decka
02.01.2018  16:51
Gry, które pojawią się w 2018 roku. Najciekawsze premiery
Gry, które pojawią się w 2018 roku. Najciekawsze premiery Fot: YouTube.com/PlayStation

Tym tytułom warto będzie poświęcić chwilę.

Rozpoczynający się rok to kolejne 365 dni wirtualnych przygód. W 2018 r. pojawi się wiele gier, które skradną sporo godzin życia. Z pewnością to nie wszystko, ponieważ przed nami kilka głośnych imprez, na których zapowiedziane zostaną kolejne nowości. Poniżej znajduje się lista 6 najciekawszych propozycji.

1. Detroit: Become Human (wiosna 2018)

Gra opowiada o dalekiej przyszłości, w której przyjdzie nam kierować kilkoma androidami. Roboty do złudzenia przypominają ludzi i każdy z nich ma inny cel. Z czasem losy wszystkich bohaterów się łączyć, co pozwoli na doprowadzenie do finału ich historii. Bogata rozgrywka ma być przeplatana filmowymi scenami, które będą efektem decyzji gracza.

Platforma: PlayStation 4

2. Far Cry 5 (27 marca 2018)

To kolejna odsłona znanej serii Far Cry. Tym razem akcja przenosi się do stanu Montana w Stanach Zjednoczonych i dotyczy religijnych fanatyków. Ubisoft ponownie stawia na otwarty świat i kontrowersyjną historię. Wcielamy się w rolę początkującego policjanta.

Platforma: PC, PlayStation 4, Xbox One

3. Spider-Man (wiosna/lato2018)

Wkrótce możliwe będzie przeżycie wyjątkowych przygód jako człowiek-pająk. Gracz wcieli się w postać Petera Parkera i pokona zło szerzące się w mieście. Bardzo możliwe, że pojawi się opcja kierowania innymi postaciami. Więcej szczegółów ma pojawić się wkrótce. 

Platforma: PlayStation 4

4. Metro Exodus (jesień 2018)

Exodus jest kontynuacją części o nazwie Metro: Last Light. Gracz poruszać się będzie po post-apokaliptycznym świecie, a swoją przygodę rozpocznie w Moskwie. Nowością w serii ma być lokomotywa parowa, która umożliwi podróż poza stolicę Rosji.

Platforma: PC, PlayStation 4, Xbox One

5. Anthem (zima 2018)

Drużynowa rozgrywka ma skupiać się na grze wieloosobowej. Bohaterowie noszą na sobie potężne zbroje, która umożliwia między innymi latanie i przydaje się w boju. Głównym celem jest szukanie potworów, zdobywanie nowych przedmiotów i rozwój postaci.

Platforma: PC, PlayStation 4, Xbox One

6. Red Dead Redemption 2 (wiosna 2018)

Produkcja studia Rockstar Games ma szanse być jedną z lepszych gier w 2018 roku. Red Dead Redemption 2 to wielki powrót tytułu sprzed lat. Historia rozgrywa się na Dzikim Zachodzie, gdzie graczom przyjdzie zmierzyć się z bezlitosnymi czasami dawnej Ameryki.

Platforma: PlayStation 4, Xbox One

Zagłosuj

Którą platformę preferujesz do grania?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze