Facebook pomoże odnaleźć miłość. Trwają testy nowej opcji

Redakcja
14.09.2017  10:50
Facebook pomoże odnaleźć miłość Trwają testy nowej opcji
Facebook pomoże odnaleźć miłość Trwają testy nowej opcji Fot: Pixabay.com

Użytkownicy otrzymali powiadomienie o możliwości umówienia się na spotkanie. 

Facebook zbiera mnóstwo informacji na temat każdego ze swoich użytkowników. Zna odwiedzone miejsca, posiada listę zainteresowań danej osoby i potrafi sprawdzić ile czasu spędzamy na stronie. Te dane mają pomóc wprowadzić zupełnie nową funkcję randkową.

Portal społecznościowy będzie przeglądać inne profile użytkowników w poszukiwaniu potencjalnej miłości. Jak podaje serwis independent.co.uk, system sprawdzi wspólne zainteresowania oraz udział w wydarzeniach. Na podstawie podobieństw zaproponuje nam osobę, z którą można nawiązać kontakt. Spotkanie nie zawsze musi zakończyć się randką.

Chcesz spotkać się z Sereną w tym tygodniu? Twoja odpowiedź będzie niepubliczna do czasu, aż oboje się zgodzicie – brzmi teść randkowego powiadomienia.

 

Randka z Facebooka

Obecnie funkcja nie ma jeszcze nazwy i nie jest dostępna dla wszystkich. Możliwe, że weszła w fazę testów, dlatego część użytkowników mogła zauważyć nieznane powiadomienie. Początkowo uważano, że będzie to rozszerzenie dla Messengera, ale zgodnie z informacjami podanymi na motherboard.vice.com, randkowa opcja dotyczy Facebooka, a nie komunikatora.

Rosnąca popularność Tindera mogła zachęcić Zuckerberga do wprowadzenia podobnej opcji na swoim portalu. Facebook wciąż stara się rozwijać nowe funkcje, które bazują na zebranych dotychczas danych. Niemalże w każdym miesiącu pojawiają się również wizualne usprawnienia, mające na celu zwiększenie przyjemności z przebywania w mediach społecznościowych.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze