Nadchodzi fala powiadomień. Nowa opcja na Facebooku

Redakcja
24.11.2017  15:36
Nadchodzi fala powiadomień. Nowa opcja na Facebooku
Nadchodzi fala powiadomień. Nowa opcja na Facebooku Fot: East News

Od teraz żaden post nie umknie naszym znajomym.

Facebook nie zwalnia i przygotowuje się do wprowadzenia kolejnego ulepszenia swojego serwisu. Tym razem zmiana skierowana jest do osób, które chętnie oznaczają znajomych pod różnymi memami i śmiesznymi zdjęciami. Teraz wyszukiwanie wybranych przyjaciół stanie się łatwiejsze.

Obecnie panuje trend związany z oznaczaniem bliskich znajomych pod zabawnymi filmami i obrazkami. Robi się to za pomocą znaku „@”, po którym wpisuje się imię i nazwisko adresata. W ten sposób inny użytkownik otrzymuje powiadomienie, że został wspomniany pod jakimś postem.

 

Będzie więcej powiadomień

Jak informuje serwis komputerswiat.pl, rozwiązanie ma dodać specjalną ikonkę tuż obok symbolu emoji i zdjęcia. Po kliknięciu na nowy symbol rozwinie się lista najczęściej używanych kontaktów. Wystarczy wybrać profil, aby powiadomić znajomego bez potrzeby używania znaku „@”. Takie ułatwienie może być przyczyną zwiększonej ilości notyfikacji w serwisie.

Nie wiadomo jeszcze, czy taka opcja będzie dostępna dla wszystkich.  Portal społecznościowy zyskał już wiele usprawnień graficznych, jak np. specjalne animacje po publikacji odpowiednich słów w komentarzu. Przeprowadzono również kilka akcji specjalnych.

Przeczytaj więcej
Komentarze